Klawiatura Razer Tarantula posiada programowalne klawisze funkcyjne, konfigurację komend makro, oraz aż 95 programowalnych przycisków. Możliwość używania klawiatury przez wielu graczy bez konieczności zmiany ustawień, to efekt wbudowania pamięci Razer Synapse – przechowuje ona aż 5 profili!

Tym, co wyróżnia Tarantulę spośród innych klawiatur jest także efektowne podświetlenie biegnące pod klawiszami, dzięki czemu są one jednakowo widoczne podczas jasnych jak i ciemnych warunków grania. Specjalny przełącznik umożliwia regulację mocy podświetlenia.

Słuchawki Razer Barracuda HP-1 Gaming Headset są wykonane z najlepszych komponentów, które specjalnie dobrano do ultra-czułych sterowników słuchawek, Razer Barracuda HP-1 Gaming Headphones dostarcza dźwięku o chirurgicznej wprost precyzji. Równolegle aż osiem odrębnych głośniczków dba o komfort gracza przy tworzeniu dźwięku pozycyjnego.

Zestaw wyposażono także we wbudowany mikrofon, którego zaletą jest nie tylko system zaawansowanej korekcji szumów, ale także sam kształt – charakterystyczny krótki trzon jest efektem specjalnego design’u.

Razer Barracuda HP-1 jest kompatybilny z każdą kartą dźwiękową – jednak najlepsze efekty przyniesie współpraca z kartą Razer Barracuda AC-1, która już w listopadzie będzie dostępna w sprzedaży.

Ceny detaliczne brutto:
Razera Tarantula – 379 zł
Razer Barracuda HP-1 – 449 zł

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Czy mnie oczy nie mylą?! toż to lepiej niż tą klawiaturę kupić G15, komfort o wiele wyższy, pomijam już ekranik ( do gier samych mało przydatny- z wyjątkiem preya , ale do multimediów to już bardzo, tak samo sprawa ma się ze słuchawkami. Jedyne co się opłacało(kiedyś) kupować to myszkę razer copperhead ale teraz to. . .

  2. Mój boże. Ależ reklamowy bełkot. Powinno być jakieś ostrzeżenie, że to reklama. Bo jak inaczej zrozumieć to mambo-dżambo:”. . . ale także sam kształt – charakterystyczny krótki trzon jest efektem specjalnego design’u. „Przepraszam, ale efekrem czego? Co? Jak? To zaleta? Specjalny design? Prawie śmieszne. Nic o komforcie, nic o wygodzie, jedynie bajery w stylu świecący pasek oraz ‚specjalny design’. Zróbcie sobie taki mały dynks z napisem |REKLAMA| i umieszczajcie przy newsach, bedzie jaśniej i bez ściemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here