Jeśli dobrze liczymy to jest to czwarta i piąta wersja demonstracyjna, którą możemy sprawdzić w tym tygodniu. Po zebraniu ich do kupu powinniśmy mieć co robić w piątkowy wieczór czy sobotnie popołudnie. Nie myślmy jednak jeszcze przez chwilę o weekendzie wszak dziś dopiero czwartek. Zamiast tego skoncentrujmy się na nowych demach.

Pierwsze z nich to zaktualizowana wersja demonstracyjna gry King's Bounty: The Legend. Tym razem możemy pograć nowymi klasami postaci w angielską wersję gry. Przygotowano dla nas takich przyjemniaczków jak demon, ork i cyklop. Każdy fan klimatów fantasy powinien zapoznać się z tą ciekawie wyglądającą produkcją. Demo waży jedynie 682MB, a link do odpowiednich plików umieściliśmy pod treścią naszego newsa.

O wiele cięższa jest natomiast wersja demonstracyjna wyścigów Pure. Jej demo od jakiegoś czasu jest dostępne na konsolowych usługach sieciowych. Teraz jednak i pecetowcy mogą sprawdzić nową produkcję od Disney Interactive Studios. Aby zagrać w ten tytuł musicie pobrać 1,9GB danych. Po rozpakowaniu i zainstalowaniu gry przeniesiecie się na włoską trasę Mount Garda. Link do tej wersji próbnej również umieściliśmy pod tekstem.

Pure – wersja demonstracyjna
King's Bounty – drugie demo
King's Bounty – demo #1

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Właśnie zassałem demko Pure i muszę powiedzieć, że się zawiodłem. Grałem na wersji na PS3 i gra prezentowała się dynamicznie i dosyć ładnie. W wersji na PC trwająca około połowy minuty lub więcej loadingi (!). Ubogie w opcje ustawień graficznych menu oraz dziwne sterowanie na klawiaturze (niewygodne nawet po zmianie konfiguracji) jest dopełnieniem dosyć niedobrej opinii. Podsumowując: za chwilę odbędzie się na moim kompie dezistalacja a następnie i od dawna nie robiona defragmentacja dysku. Żałuję zmarnowanego czasu i wracam do konsolki.

  2. Ja również testowałem demko Pure i oprócz przydługich loadingów (które mam nadzieję zostaną wyeliminowane albo w wersji pełnej albo w jakimś paczu) wad nie stwierdzam 🙂 Gra się bardzo przyjemnie ale na PADZIE. Już kiedyś pisałem tutaj, że PCtowcy powinni się przyzwyczaić do nowych gier, które pisane są na konsole i przy okazji na PC, że bez pada nie ma mowy o dobrej zabawie. Taki pad kosztuje 25 zł i nawet wibracje w Pure działają 🙂

  3. Wibracje dzialaja, ale przynajmniej u mnie po ich wlaczeniu gra zaczyna klatkowac nawet na medium, a bez tego smiga bez zaciachow na high – nie spotkalem sie wczesniej z czyms takim. A gierka calkiem sympatyczna, i ladna, trasy zakrecone bardziej niz Tybet w NFS 2 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here