INFORMACJA PRASOWA

Podobnie jak w Ostrowie Wielkopolskim i Wrocławiu, w Warszawskim oddziale Techlandu pracują świetni specjaliści – zarówno ci z wieloletnim doświadczeniem w branży, jak też młodzi adepci sztuki tworzenia gier komputerowych. Dla jednych i drugich gry to nie tylko praca, ale też życiowa pasja i hobby.

Techland Warszawa to profesjonalny zespół deweloperski, koncentrujący się w tej chwili na produkcji Dead Island – z niecierpliwością oczekiwanego na świecie FPP zombie survival horroru.”

„Techland rozwija się niezwykle dynamicznie; jest wiele nowych, ciekawych wyzwań, jak choćby uruchomienie produkcji gier na kolejną, po PC i Xbox360, platformę – PlayStation 3. Nasze warszawskie studio zatrudnia w tej chwili 15 osób, ale w ciągu najbliższego półrocza planujemy podwoić liczebność zespołu licząc na doświadczonych pracowników branży gier, których nie brakuje w stolicy.”, mówi Paweł Zawodny, Dyrektor Produkcji w Techlandzie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Cieszy, że nie tylko zagraniczne firmy, ale również rodzime, rozwijają branżę w Polsce. Kto wie, może za kilka lat Polska posłuży jako „baza wypadowa” do pochłonięcia rynków Europy Środkowej i Wschodniej? ;)Oby ;]

  2. Tia, o polskich grach coraz głośniej w świecie. Wiedźmin, można powiedzieć, że Two Worlds. Do tego dochodzą już sławne, choć jeszcze w produkcji gry takie jak „They” i „Dead Island” produkcji wspomnianego właśnie w tym temacie Techlandu. Polskie studia rozwijają i się i osobiście wróżę im dobrą przyszłość 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here