Najpierw zajmiemy się wyścigami od Polyphony Digital. Firma ta przyznała, że w chwili obecnej ponad 3,3 mln. kopii Prologu trafiło już w ręce fanów elektronicznej rozrywki. Liczba ta rozkłada się następująco: Europa (1,87 mln.), USA (730 tys.), Azja (90 tys.), Japonia (620tys.). Patrząc na te liczby łatwo się domyślić dlaczego to właśnie Europa jest najważniejszym z kontynentów dla firm z naszej ulubionej branży. Pewnie dlatego zazwyczaj musimy czekać na premierę głośnych tytułów kiedy nasi koledzy w Ameryce Północnej i Kraju Kwitnącej Wiśni już się nimi bawią.

Starczy jednak tego narzekania. Zakończymy bardziej optymistycznie pisząc, iż mamy nadzieję, że Polyphony Digital na tegorocznym E3 w końcu pokaże nam nowe materiały z Gran Turismo 5. Na to przynajmniej liczymy.

Na pewno otrzymamy także kolejne gry z serii „(…) Mama”. Ich twórcy zdradzili, że tylko i wyłącznie w Ameryce Północnej seria Cooking Mama rozeszła się w czteromilionowym nakładzie. Wiemy już co to oznacza. Niebawem zagramy w kolejne odsłony tej serii i przetestujemy zupełnie nowe gry tego rodzaju. Jedną z nich jest chociażby Crafting Mama, o której jakiś czas temu pisał Osio.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Niedlugo w Cooking Mama beda grac jeszcze wieksze no life’y niz w WoW 😛 W domu nic nie zrobia, ale godzinami beda smazyc schaboszczaki na konsoli 😛

  2. Gran Turismo 5 z palcem w rozrządzie przekroczy 10 baniek:)

    Pewnie. Tak jak zrobił to uberzabójczy Killzone 2 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here