Sytuacja jest o tyle nieprzyjemna, że wśród grupy gier niepoprawnie działających pod PlayStation 3 znajdują się także spore hity. Problemy podczas grania przytrafiają się zatem posiadaczom takich programów, jak Tekken 5, Gran Turismo 4, a nawet Final Fanstasy XI. Błędy dotykają przede wszystkim nowe kontrolery, a także dźwięk.

Według zapowiedzi prezesa Sony, najnowszy model PS3 bez problemy poradzi sobie z grami wydawanymi na jego młodszego brata. Posiadacze starszych wersji konsoli będą mogli natomiast pobrać z internetu specjalne łatki. Kiedy pojawią się one w sieci, jeszcze nie wiemy. Ponoć ma to nastąpić tak szybko, jak to możliwe.

Dla pocieszenia wypada wspomnieć, że PlayStation 2 posiada aktualnie ponad 8.000 tytułów. W takim razie nawet po odjęciu grupy około dwustu wadliwie działających gier, wciąż jest w czym wybierać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Z tych wszystkich tekstów mozna wywnioskować że pierwsi użytkownicy next-genów przez producentów są traktowani jak króliki doświadczalne.

  2. A według mnie jest to conajmniej śmieszne. Nie działają jakieś gry – ok, sorry, naprawimy to. I tak ma być i tyle. A nie tam jakieś podniecanie się, że 200 gier nie działa, skoro na 100% błąd zostanie usuniety.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here