Konferencja znanej firmy wydawniczej THQ na targach E3 skoncentrowała się na franczyzach związanych ze sportami walki. Przy pokaźnej oprawie i obecności zapaśników serii WWE, reklamowano również inne gry, w tym oparte na franczyzach studia animacji Pixar Cars: Mater-National i Ratatouille.

Firma planuje również wejście na słabo przez nią rozeznany rynek symulacji wojennych z tytułem Frontline: Fuel of War. W czasie prezentacji oddział żołnierzy z dziennikarzem atakował wyrzutnię rakiet wroga. Od początku było intensywnie – gracz musi użyć helikoptera, by zniszczyć osłaniające wyrzutnię czołgi, następnie wysadzić żołnierza pod lufy karabinów. Potem wezwane zostaje wsparcie – myśliwiec zrzuca bombę na wyznaczony cel. Żołnierz na ekranie używa również zdalnie sterowanego mini-helikoptera.

W czasie pokazu Destroy All Humans! dziennikarze dowiedzieli się, że gra będzie toczyła się w miastach opartych na prawdziwym Las Vegas, Hong Kongu, Hollywood i Paryżu, jak i również na „krainie hen, hen daleko stąd”. Gra opowiada historię kosmity Crypto, który utrzymuje się z kasyna w Las Vegas. Zostaje wezwany do klasztoru kung-fu, gdzie ma szukać olśnienia. Okazuje się, że kosmita włada podstawową zdolnością telekinetyczną. Może ciskać wrogami na wszystkie strony lub o siebie. Posiada również umiejętność zatrzymywania czasu, dzięki czemu całość ma niezmiernie otwarty charakter, pozwalający graczowi na tworzenie zabawnych i zaplanowanych sytuacji. Po za tym Crypto może np. wyryć na wieżowcu wielki napis, który pozostanie na nim aż do zniszczenia budynku.

Kolejnym ważnym tytułem będzie Darksiders, w którym gracze wcielą się w jednego z czterech jeźdźców apokalipsy – Wojnę. Inspirowana komiksami gra będzie, o dziwo, przypominała nieco Crackdowna, bowiem wraz z postępami, gracz zyska możliwość rzucania pojazdami.

THQ pracuje również nad kilkoma grami wyścigowymi, w tym Juiced, Stuntman i MX vs. ATV. Nie zapomniano również o graczach casual – dla nich powstanie zabawna gra de Blob.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Jeśli ktoś z was choć trochę się interesuje MMA (Pride, K1, UFC), to MUSI zobaczyć ten teaser: http://download. gametrailers. com/gt_vault/t_uf. . . n_h264. wmvUFC 2007 zapowiada się niesamowicie. Poziom mi przypomina Fight Night 3 ale o stopień wyżej. Niemożliwe? Oceńcie sami. Ciekawy jestem czy są tu fani takiego kalibru żeby odgadnąć kto się tłucze w filmiku 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here