[INFORMACJA PRASOWA] Zasiądź za kierownicą radiowozu, ruszaj w gorący pościg za zwariowanymi rajdowcami, taranuj uciekinierów, zatrzymuj i wlepiaj mandaty. Bądź zawsze gotowy do otwarcia ognia. Koniec z piractwem drogowym! Tym razem to radiowozy przekroczą wszelkie ograniczenia prędkości! Najwyższy czas pokazać, kto rządzi w mieście! Dziś sprawiedliwość ma cztery koła!

Cechy:

Szalone pościgi ulicami Londynu!
Możliwość skanowania podejrzanych pojazdów.
Bezpardonowa walka o sprawiedliwość w mieście.
Dynamiczny multiplayer dla dwóch osób.

“Policyjna Gorączka” dostępna w kioskach oraz salonach prasowych na terenie całego kraju za jedyne 9,99 PLN!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. „Zostań brytyjskim gliniarzem drogówki. Onimedia donosi o premirze nowej gry”Literówka :DCiekawe skąd się one biorą przecież word wszystko poprawia (nie do żebym się sam często nie mylił, ale ciekawi mnie to)

  2. No co ty, ludzie piszący Informacje Prasowe są tak PR0, że nie potrzebują Worda :)Gra wygląda obrzydliwie, ale kto wie – może będzie to rozrywka na godzinke? Chyba kupię 🙂

  3. Nie chcę obrażać nikogo, ani tym bardziej krzywdzić vallhalę ale wydaje mi się to sponsorowaną wiadomością prasową(jeżeli się mylę to proszę o PW od załogi by mnie uświadomili)

  4. Dystrybutorzy podsyłają takie a nie inne wiadomości prasowe, a serwis je publikuje. Wszelkie ingerowanie w ich treść byłoby wręcz nie na miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here