[INFORMACJA PRASOWA] Tej próby sił nikt nie rozpoczął oficjalnie, a jednak pochłania ofiary równie skutecznie jak klasyczny konflikt zbrojny. Głęboko w sercu południowoamerykańskiej dżungli, oddział żołnierzy amerykańskich wysłany w celu rozbicia kartelu handlującego narkotykami, bronią i ludźmi wpadł w zasadzkę. Ci, którzy przeżyli, przetrzymywani są przez terrorystów jako zakładnicy. Najwyższy czas, byś jako dowódca elitarnej jednostki specjalnej wkroczył do akcji Na skutek fatalnego w skutkach błędnego rozpoznania, z pozoru prosta misja odbicia zakładników nagle przekształca się w rozpaczliwą walkę o przeżycie. Atakuj wręcz, wysadzaj przeciwników w powietrze bądź po cichu likwiduj ich z daleka w trybie snajperskim – zrób wszystko co w twojej mocy by wyjść z tej przygody obronną ręką i wykonać misję!

Cechy:

– Szeroki wybór broni np. nóż, maczeta, pistolet 945 z tłumikiem, kusza Barnett Commando, granatnik ręczny MGL-140, wyrzutnia granatów przeciwpancernych AT4 M136, karabin M16 A2, karabin AK-47, pistolet Desert Eagle, karabin Spas 12, karabin MP5 SD6 oraz pojazdów np. Hummer, ponton półciężarówka)
– zaawansowane zachowania AI np. zjeżdżanie po linie, wychylanie się zza rogu, ostrzeliwanie się zza przeszkód, tryb patrolowy
– Różnorodne rodzaje rozgrywek: tryb snajperski, otwarty konflikt, skradanie się, zakładanie i rozbrajanie ładunków wybuchowych
· Różnorodne lokacje. Trop i zwalczaj członków narkotykowych karteli w wioskach, obozach wojskowych, otwartej dżungli, mrocznych jaskiniach i pradawnych świątyniach – niech nigdzie nie czują się bezpieczni!

„Terrorist Takedown: Tajne Operacje” niedługo w sprzedażyza jedyne 19,99 PLN!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here