INFORMACJA PRASOWA

Pierwszy z nich – „Królik Bystrzak – Język angielski dla najmłodszych” to świetna zabawa a zarazem wspaniały sposób na przyswojenie podstaw języka angielskiego. Program skierowany jest do dzieci w wieku 4-7 lat. Rozwija umiejętności czytania, liczenia, uczy podstawowego słownictwa, pomaga dzieciom „zanurzyć” się w język. Bystrzak wraz ze swoimi przyjaciółmi zabiera graczy do wspaniałej krainy Colourville, gdzie należy odnaleźć 7 magicznych kluczy. Pomagając mieszkańcom królestwa, dziecko uczy się nazw miejsc, kolorów, liczb, ubrań i zwierząt oraz samodzielnego budowania zdań i używania popularnych wyrażeń.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj: www.gram.pl/kb_jezyk_angielski

Druga nowość w serii to program „Królik Bystrzak – W podróż dookoła świata”, skierowany do dzieci w wieku 5-8 lat. Zaspokaja ciekawość świata i przedstawia dalekie miejsca, najciekawsze zabytki i zjawiska naturalne. Gracz poznaje naszą planetę a także wszystko to co się na niej znajduje: kontynenty, oceany, państwa i ich stolice. Dowiaduje się w jakim języku porozumiewają się mieszkańcy danych państw, jakie są ich stroje narodowe i czym się wyróżniają.

Szczegółowe informacje znajdują się tutaj: www.gram.pl/kb_dookola_swiata

Programy opracowane są przez pedagogów i nauczycieli.

Do każdej z gier serii Królik Bystrzak, dołączona jest płyta z wesołymi piosenkami oraz 24 karty z łamigłówkami, ćwiczeniami i kolorowankami.

Już wkrótce na www.gram.pl będzie można znaleźć wspaniałe promocje i konkursz Królikiem Bystrzakiem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here