Targi E3 w Los Angeles w pełni i obrodziło nam różnymi trailerami, teaserami i tak dalej. Na uwagę zwraca nowy Prince of Persia. Sam nie wiem… ta gra jest po prostu piękna. Może wzbudza we mnie ciepłe uczucia ze względu na nietypową grafikę (zastosowanie cell shadingu), a może to muzyka użyta w tym konkretnym materiale wideo? Nieważne. Grunt, że możemy podziwiać nowy, naprawdę niezły trailer z Księcia Persji. Trochę walki i ekwilibrystycznych wyczynów naszej dwójki bohaterów. Gra ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Ubisoft celuje w okres przedświąteczny. Poniżej możecie obejrzeć omawiany materiał wideo. Być może „nowy” Prince of Persia nie przypomina swoich słynnych poprzedników, ale chyba warto dać mu szansę.

W grze Książe będzie musiał uwolnić świat od złego boga Arymana, który wypuszczony ze swojego więzienia zatruł ziemię i sprowadził na świat potwory i demony. Tylko nasz bohater może pokonać złego ducha i przywrócić równowagę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Wygląda na to, że nowy Prince, ma potencjał- chociaż na początku nie byłem do końca przekonany, tak teraz jestem zdecydowanie na plus.

  2. Chwila, bo się w tym gubię trochę. Trailer ma taką, hmm rysunkową postać, czy gra będzie tak wyglądać? Miodzio. Faktycznie jednak odbiega od klimatu poprzednich.

    • Trailer ma taką, hmm rysunkową postać, czy gra będzie tak wyglądać?

      Tak —> ze względu na nietypową grafikę (zastosowanie cell shadingu)

  3. Ooo. . . gra sie zapowiada przepięknie 🙂 Na pewno bedzie jedną z ciekawszych pozycji na E3. Tylko nie wiem czemu jak tylko zobaczyłem pierwsze sekundy filmiku to przypomniało mi się Paper Mario na N64 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here