Oglądaliście może trzecią część Rambo? Tę w której dzielny Sylvester strzela z łuku do Mi-24 (i wygrywa!) teraz i wy będziecie mogli zabawić się w Rambo. Albo jeszcze lepiej w brodatego twardziela z Tier 1 w którego wcielaliśmy się w grze Medal of Honor. Firma Interactive Toy Concepts uzyskała od Electronic Arts licencję na oficjalne zabawki sygnowane logo gry Medal of Honor. Co dostaniemy? Sterowany radiowo czołg, wóz bojowy, ATV, helikopter, Jeep oraz… talibańską półciężarówkę z krwiożerczym Talibem na pace! Według oficjalnej informacji prasowej każdy z pojazdów będzie mógł zacytujmy: wejść ze sobą w interakcję. Nie wiemy co to oznacza, ale chyba chodzi o to, że np. czołgiem rozjedziemy talibańskiego białego trucka na miazgę, albo ostrzelamy go z powietrza Apachem. Dodatkowo w zestawach znajdziemy inne „akcesoria” oraz znowu zacytujmy: cele misji.

Naprawdę nie bardzo wiemy o co chodzi z tymi akcesoriami, interakcją i celami misji. Czy chodzi o to, że dostaniemy jakiś model afgańskiej wioski, którą (przypadkowo) ostrzelamy z helikoptera, zabijemy plastikowe kozy, na koniec wjedziemy do niej naszym sterowanym radiowo wozem opancerzonym i zatkniemy na placu gwiaździsty sztandar?

Według tego co możemy doczytać w presspacku to (zacytujmy w oryginale): The line will consist of full function RC vehicles that can simulate the Medal of Honor™ gameplay and maintains the realist aesthetic of the series. Players can take control of RC ground and air vehicles and replay campaigns and battle objectives with each vehicle interacting with each other.

No i wszystko jasne! A teraz obejrzyjcie sobie galerię tych cudnych zabawek oraz witrynę producenta. Zabawki pojawić się mają w sprzedaży jesienią tego roku. Będą w sam raz na prezent pod choinkę dla dzieciaków z USA.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Może to tak naprawdę jakieś transformersy, które łączą się w jednego wielkiego zdalnie sterowanego megazorda? Chociaż opcja wspomniana w newsie też brzmi zabawnie.

  • Może to tak naprawdę jakieś transformersy, które łączą się w jednego wielkiego zdalnie sterowanego megazorda? Chociaż opcja wspomniana w newsie też brzmi zabawnie.

   W Bin Ladena!

   • Tak jak browar, fajki i pornole 😉

    Zauważ jednak, że z tych 3 rzeczy nie robią zabawek przeznaczonych głównie dla dzieci. Jeszcze nie:)

    Hmmm. Myślałem, że to była gra 18+

    Tak, ale autorzy zapewne zauważyli, że MoHem zainteresowali się również młodsi gracze (mało powiedziane, bo wielu z nich już w niego grało:) Pzdr.

    • Zauważ jednak, że z tych 3 rzeczy nie robią zabawek przeznaczonych głównie dla dzieci. Jeszcze nie:)

     Widziałem gumy do żucia zapakowane jak papierosy, to prawie jak zabawki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here