Koncern THQ poinformował, że jego „eksperymentalny plan wydawniczy” dotyczący gry MX vs ATV: Alive, która ma pojawić się w drugim kwartale tego roku obejmie też inne gry z „pierwszej ligi” wydawane przez THQ. O co chodzi? O niższe ceny! Najnowsza odsłona znanej i lubianej serii MX vs ATV zadebiutuje w premierowej cenie 39 dolarów i 99 centów. Nie ujawniono jakie produkcje zostaną objęte ta nową polityką cenową, ale przedstawiciel wydawcy, pan Dan Wilson stwierdził, że nowy „format cenowy” przyciągnie rzesze graczy i pozwoli w przyszłości zarobić na płatnych DLC. Miejmy nadzieje, że ujrzymy więcej tańszych gier, a nowy MX vs ATV odniesie komercyjny sukces.

Kilka miesięcy temu prezes THQ Brian Farrel stwierdził w jednym z wywiadów stwierdził, że cena na poziomie 59 dolarów i 99 centów odstręcza graczy. Ciekawe co na to Bobby Kotick z Activision?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Sprzedaz gier spadla na calym swiecie o jakies 10-15%. Nie ma co sie oszukiwac, ze 50-60 euro/dolarow za gre to duzo dla jakiegos smarkacza. Zreszta nawet osoba pracujaca nie wyda lekka reka takiej sumy by sobie pograc 2h w jakies badziewie.

  2. Ciekawe czy doczekamy się kiedyś czasów w których to cena gry będzie uzależniona od poniesionych przy jej produkcji kosztów a nie od „zmowy” cenowej jaką się stosuje.

  3. kluczowe jest> „pan Dan Wilson stwierdził, że nowy „format cenowy” przyciągnie rzesze graczy i pozwoli w przyszłości zarobić na płatnych DLC. „Niech się p. Wilson ugryzie w d. . . Nie dla DLC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here