Dziś premiera gry L.A Noire i już nie możemy się doczekać zagłębienia się po uszy w chandlerowskie klimaty o których wspominaliśmy nie raz na łamach naszego serwisu. Tymczasem dyrektor studia Team Bondi, czyli ekipy odpowiedzialnej za ten tytuł oświadczył, ze L.A Noire powinien przypaść do gustu płci pięknej. Pan Brendan McNamara powiedział w wywiadzie dla serwisu Gamespot, że paniom powinien się spodobać system przesłuchań i „czytanie emocji z twarzy”. Pewnie ma rację. Przecież panie mają ten swój szósty zmysł. W ogóle według McNamary ich nowa gra przyciągnie przed konsolę szeroką widownię i w L.A Noire będzie grało się tak jak ogląda się dziś telewizję – czyli w kilka osób.

Nie wiemy skąd pomysł, że do sesji z L.A Noire gracze zasiadać będą jak do oglądania filmu (z popcornem i colą?), ale wiemy, że niektórym chyba kończą się pomysły na promocję swoich gier.

Apropo kobiet. Poniżej wideo, które chyba odrobinę przeczy teorii pana McNamary. Gdyby IJ siedziała obok mnie na kanapie podczas grania i musiałbym słuchać tego traktowania to… To chyba dokonałbym tego co czarne charaktery z kart powieści Raymonda Chandlera. Popełniłbym mord na tej paplającej blondynce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Napisałbym czym zakneblowałbym IJ ;), ale nie ma jeszcze 23. To w każdym razie metoda na Duke Nukema. Pamiętacie trailer w którym grał na Xboxie i ;)Gra dla dziewczyn? To już nie mają gier na Wii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here