Tego można się było spodziewać. Dwie znane marki łączą siły, by wspólnie powalczyć o zawartość portfeli fanów elektronicznej rozrywki. Firma Warner Bros. dziś oficjalnie zapowiedziała grę LEGO Rock Band. Tytuł ten jeszcze w tym roku zostanie wydany na konsolach Playstation 3, Xbox 360, Nintendo Wii i Nintendo DS.

Z wstępnych informacji wynika, że w produkcji tej będziemy mogli wpływać nie tylko na wygląd naszej kapeli, ale również na to jak prezentują się jej menadżer czy obsługa techniczna. W nowej odsłonie Rock Band znaleźć mamy także dużo humoru, będącego jednym ze znaków firmowych produktów LEGO. Pozycja ta będzie współpracowała z instrumentami z innych gier z serii Rock Band oraz tymi, których używamy chociażby w Bohaterze Gitary.

Zdradzono już, że wśród piosenek umieszczonych na płycie z grą znajdziemy między innymi następujące utwory: Blur „Song 2”, Europe „The Final Countdown”, Carl Douglas „Kung Fu Fighting”, Good Charlotte „Boys and Girls” i Pink „So What”. Zapowiedzi gry towarzyszyły fotki, które za kilka chwil zobaczycie obok tego newsa.

Teraz już naprawdę chcielibyśmy usłyszeć oficjalną zapowiedź gry LEGO Harry Potter. Myślicie, że się jej doczekamy?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. A ja bym chciał Lego Rycerze i Lego Piraci! I Lego stacja benzynowa!! Nie jakieś tam legowate odmiany indiany dźonsów. Tylko gry takie jak pudła z wystawy do której dzieciaki przylepiały nosy w latach 80. Ktoś pamięta? 🙂

  2. zaraz po legoland tycoon. ;p

    Kupiłbym w dniu premiery!!!Ech. . . jak patrzę na dzisiejsze klocki LEGO to rzeczywiście jestem w stanie uwierzyć, że dzieci głupieją. Pamięta ktoś te mega wypasione modele samochodów Lego Technic >2000 elementów? 8 cylindrowy silnik, pełne zawieszenie, 4 biegowa skrzynia, naped na 4 koła i czarna karoseria. . . Marzenie każdego dzieciaka. A cena wówczas to połowa średniej pensji chyba była. Nawet podstawowy mały model z Techników to było niezłe wyzwanie. Dzisiaj te klocki chyba same się składają.

  3. twilitekid, ale taki tycoon, żeby klocek po klocku budować swój legoland. ;)swoją drogą to się dziwię, że jeszcze takiego czegoś nie zrobili. ;p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here