Lubimy udane wersje kolekcjonerskie gier. Niestety te, które ostatnimi czasy pokazywane są światu, jakoś nie rzucają nas na kolana. Myślimy tu chociażby o limitowanej wersji Fallout: New Vegas czy Fable III. Dziś do świata kolekcjonerów wkracza Mafia 2. Gra, która już w sierpniu powinna trafić do sklepów wpadnie w nasze ręce także w opakowaniu ze szczotkowanej stali ozdobionym grafikami Vito i Joego.

Oprócz pudełka otrzymamy także dwa dodatkowe auta i wyjątkowe marynarki dla Vita (jedna w stylu Vintage). Jak zawsze nie zabraknie także art booka (100 stron, twarda oprawa) i ścieżki dźwiękowej z gry na osobnej płycie (autorstwa praskiej orkiestry symfonicznej). Całość uzupełnia mapa Empire Bay, w którym rozgrywa się akcja tej produkcji. Zestaw możecie obejrzeć na fotce dołączonej do tej wiadomości.

Są chętni? Niezależnie od tego jakiej odpowiedzi udzielicie, w tym miejscu znajdziecie naszą zapowiedź Mafia 2. Gorąco ją polecamy. Pod treścią tej wiadomości umieściliśmy też klip z gry, w którym pokazano możliwości PhysX.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here