Tym razem nie zobaczymy jednak w grze żadnej pornografii ani erotyki. Uzyskamy za to dostęp do nieocenzurowanej wersji Manhunta. Według wieści, które pojawiły się w Internecie, na płycie UMD z najnowszym dziełem Rockstar znaleźć można „ostrą” wersję Manhunt 2. Aby w nią zagrać będziemy musieli mieć dostęp do PSP, które uruchamia aplikacje typu homebrew. Jeśli już takie urządzenie wpadnie w nasze ręce, to wystarczy z kodu gry usunąć linijki, w których występuje tekst „replace original file”. Kiedy już się z tym uporamy przed naszymi oczami stanie „wersja reżyserska” gry.

Niestety nie mamy jak sprawdzić wiarygodności tej informacji. Już wkrótce zapewne napiszemy więcej na ten temat. Być może pozostałe wersje tej pozycji także da się zmodyfikować. Straszni spryciarze pracują w studiu Rockstar. Ciekawe ile tym razem przyjdzie im zapłacić za tego typu „zabawy”?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Tak szczerze to ta gra nawet bez cenzury nie jest jakaś ultra-brutalna:) Krew tryska, fakt ale nie tyle co np. podczas egzekucji w gearsach:) Gdyby Manhunt miał grafę na poziomie 2xCrysis to mógłbym powiedzieć że jest ostro, ale w tym wypadku rozmazana tekstura w postaci czegoś co ma przypominać kawałek szkła do mnie nie przemawia. Brutalność w tej grze ogranicza sprzęt, nie mogę pobawić się zwłokami, posadzić kolesia na krześle i wyrwać mu sutki:) A jak odrąbie komuś głowę siekierą, to krew nie tryska efektownie z tętnic szyjnych i nie zostaje na ścianie, phii już większą kreatywność widziałem w Soldier of Fortune:)Dobra bo powiecie, że ze mnie psychol a to chodzi o to, że gra owszem jest dla 17+ Ale na pewno nie jest jak początkowo zakładano dla 21+!! Rokstar zrobiło czarno-biały filtr aby dostać 17. Teraz pewnie znowu będzie szum, oczywiście zgrabnie zaplanowany przez Rockstar co zaowocuje nową kategorią 21+. Kategorią dla gry która przy filmach takich jak Hostel, Piła czy Doberman to dobranocka! Ciekawe jaką kategorię dostałaby gra gdyby można w niej było robić to co opisałem powyżej? 40+? Dla emeryta? nie bo zawał dostanie. . . Ta gra to zwycięstwo marketingu, nie jest taka brutalna na jaką się wydaje (w końcu 17+), Rockstar jednak się z tego cieszy, była darmowa reklama, co oznacza wiekszą sprzedaż. Niestety albo i stety tak naprawdę brutalna chyba nie powstanie, za dużo problemów, nikt nie chce jej wydać, problem z kategorią itp sprawiają że będzie to chyba nie oplacalne. Pozostaje więc grać w Manhunta czyli takiego Hitmana jedynkę tylko bez przewagi broni palnej, a resztę trzeba sobie wyobrazić:)

  2. A więc. Ściągnąłem z netu obie wersje Manhunta 2. Zazwyczaj najpierw ściągam grę na PSP z netu, jeżeli nie jestem pewny jej jakości (gry – pewniaki kupuje bez uprzedniego testowania), a gdy okazuje się crapem – wywalam i zapominam. No ale, tym razem zrobiłem tak, ponieważ jedynym (na razie) sposobem na przetestowanie nieocenzurowanej wersji jest INTERNET. No i co powiem? że naprawdę okaleczyli Manhunta 2 tą cenzurą. Jeżeli chodzi o egzekucje, bo to było główną przyczyną cenzury, to naprawdę kiepsko wyglądają w wersji 17+. Obraz miga – to raz robi się czerwony to następnie jakieś dziwne śnieżenie czy odwrócenie kolorów. Na tyle te zabiegi są skuteczne, żeby trudno było się domyśleć co Danny wyrabia w tym momencie. Nie polecam wersji ocenzurowanej. Liczę na to że w Holandii pojawi się ostatecznie wersja nieocenzurowana i będę mógł ją sprowadzić, bo na ocenzurowana szkoda hajsu – cenzura psuje smak. . . że tak powiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here