W zeszłym tygodniu przez dwa dni dało się w Internecie wyśledzić informację o dodaniu do dashboarda zakładki IPTV. Nasza konsola miała zyskać możliwość odtwarzania materiałów filmowych pobieranych bezpośrednio z sieci. Firma z Redmond szybko ją jednak zdementowała. Nam wydaje się, że jej wprowadzenie mimo wszystko nadal jest możliwe.

Wielce prawdopodobne jest natomiast zaimplementowanie w konsoli funkcji Family Timer. Nowe narzędzie umożliwić ma rodzicom wpływanie na czas spędzany przed konsolą przez ich pociechy. Dzięki programowi w łatwy sposób mamy móc ustalić, że w tygodniu grać wolno im przez dwie godziny dziennie a w weekend cztery. Tej plotki amerykański gigant jeszcze nie zdementował. Być może rzeczywiście zobaczymy takie cudo w grudniu, po kolejnej aktualizacji dashboarda.

Ok a teraz pytamy zupełnie na serio. Gdzie jest jakiś program, który sprawi, że napęd DVD w konsoli odrobinę zwolni i nie będzie wył niczym banshee? Programiści z Microsoftu nie są w stanie go napisać?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Osobiście jestem w stanie zaakceptować dłuższe load time’y jeśli tylko grając nocą nie będę słyszał napędu konsoli zamiast efektów dźwiękowych czy muzyki z gier. . .

  2. po to są głośniki i wkurzeni sąsiedzi by nie słychać było napędu, lub trzeba sie przestawic na piraty i zrobić flasha co zmienia prędkość DVD na 4x 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here