Już od dłuższego czasu nie dochodziły do nas wieści, na temat tej wersji Gearsów, która przeznaczona jest na srebrny ekran. W końcu jednak krótkiej wypowiedzi na temat filmowych Trybów Wojny udzielił nikt inny jak ich scenarzysta, Chris Morgan.

Projekt został przedstawiony i w tej chwili go rozpatrujemy oraz zastanawiamy się nad budżetem. Wygląda to po prostu wspaniale opowiadał pełen entuzjazmu Morgan dziennikarzom z MTV Movies. Sądzę, że gracze będą zachwyceni. Wsadzimy tam wszystko, co chcielibyście zobaczyć i uczynimy to jeszcze lepszym. zapewniał. Może więc szykuje się niezłe kino akcji? Wciąż pod znakiem zapytania stoi jednak budżet filmu, o którym również jego scenarzysta nie omieszkał wspomnieć.

To jest ogromne. Jedną z rzeczy, o której na serio się w tej chwili rozmawia, to budżet filmu i to, jak wielkim ma on być spektaklem. Moje argumenty są takie – spójrzcie na materiał, na którym bazujemy. Spójrzcie na grę i jej scenariusz, na fakt, że świat jest podbijany przez Locustów – to musi być ogromne. Ogromne? Znaczy co, film Gears of War będzie trwał cztery godziny? Dziękuję, postoję.

Za scenariuszem do filmowej adaptacji GoW stoją właśnie Chris Morgan (Wanted) oraz Len Wiseman (Die Hard or Live Free). Ponadto, pieczę nad całym projektem sprawuje nie kto inny, jak złotousty Clifford Bleszinsky. Produkcja ma ponoć trafić do kin w przyszłym roku.

Ja uważam, że głównym bohaterem filmu GoW powinien być Cole Train. Sprawdził się przecież w Grains of War

dop. osio.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Tytuły filmów obok nazwisk scenarzystów, są naprawdę piorunujące i bardzo zachęcają do obejrzenia Gears of War w kinie. lol

  2. Ogromne? Znaczy co, film Gears of War będzie trwał cztery godziny? Dziękuję, postoję.

    Moze znaczy to, ze film ma byc widowiskowy.

  3. Szerze wątpię, że będzie to choćby dobry film. Wydaje mi się raczej, że będzie to kolejna klęska w przenoszeniu gry na ekran filmowy. Obym się mylił

  4. Gearsów można albo lubić, albo nienawidzić. Tak samo będzie z filmem. Kurczę sam nie wiem dlaczego, ale jakoś dziwnie moja kobieca intuicja mówi mi, że film nie będzie kolejnym gniotem. Dodatkowym pozytywem jest piecza nad całością imć Clifforda (którego to większość graczy nie lubi, bo oczywiście tak teraz jest trendy), który według mnie odwalił sporo dobrej roboty przy grze. Miejmy nadzieję, że podobnie będzie z jej adaptacją.

  5. . . . Wsadzimy tam wszystko, co chcielibyście zobaczyć i uczynimy to jeszcze lepszym. zapewniał. . . szkoda dopisywac cos od siebie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here