Czekaliście na kinową wersję Gears of War z Pudzianem w roli Marcusa Fenixa? Jeśli tak, to raczej się jej nie doczekacie. LA Times donosi, że firma New Line Cinema zmniejszyła budżet filmu na podstawie hitu od Epic Games. Można więc powątpiewać w to, że w produkcji tej zobaczymy najsilniejszego człowieka świata. Według najnowszych doniesień kwota stu milionów dolarów, w której miała się zamknąć produkcja Gears of War: The Movie ma być mocno „odchudzona”. Filmem podobno nie jest także zainteresowany Len Wiseman, który miał być reżyserem tego dzieła. Filmowiec, któremu zawdzięczamy między innymi Underworld rozpoczął pracę przy innym projekcie. W chwili obecnej jedyną aktualną wiadomością pozostaje więc ta mówiąca, iż scenariusz Gears of War napisał Chris Morgan znany z Wanted, choć i ta informacja nie została nigdy potwierdzona. Cóż nam więc pozostaje? Chyba tylko przekazanie filmu w ręce Uwe Bolla. On na pewno zrobi z niego hit.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Litości, tylko nie Uwe, niech lepiej dadzą ten scenariusz studentom z łódzkiej filmówki, może chociaż powstanie fajna offowa etiuda.

  2. Mogliby zrobic z tego cos obyczajowego i by bylo jeszcze taniej. Dwoch zolnierzy by siedzialo i opowiadalo co im sie w sobie podoba i jakie maja duze giwery, a na koncu by sie pocalowali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here