O tym, że Japończycy potrafią nakręcić dobry horror dobrze wiemy. Nie wiedzieliśmy jednak, że zamierzają stworzyć obraz na podstawie gry Dead Rising. Na blogu firmy Capcom pojawiła się notatka, z której wynika, że twórca wymienionej przed chwilą gry (Keiji Inafune) będzie reżyserem powstającego na jej podstawie filmu. Choć nie wiemy jeszcze zbyt wiele na temat, to możemy napisać, że w obrazie tym zobaczymy historię braci Shina i Joujiego, którzy uciekają z objętej kwarantanną części Kraju Kwitnącej Wiśni. To tam właśnie zmarli zaczęli atakować ludzi. Chcecie to zobaczyć na własne oczy? Jeśli tak, to zajrzyjcie na tę stronę internetową. Umieszczono na niej zwiastun tego krwawego dzieła.

Złe wieści czekają natomiast na fanów World of Warcraft. Filmu na podstawie tej gry nie zobaczymy w kinach jeszcze przez kilkanaście miesięcy. Niejaki Robert Tapert z firmy Blizzard zdradził, że obraz ten nie doczekał się jeszcze scenariusza, którym w tej chwili zajmuje się Robert Rodat (znany z Szeregowca Ryana). Sam Raimi, który miał stanąć za kamerą w przypadku WoW The Movie może zresztą w pierwszej kolejności nakręcić inne dzieło, jako że nie będzie pracował nad Spider-Man 4. Optymistyczne prognozy zakładają, że wielką wojnę między Sojuszem i Hordą w kinach zobaczymy za dwa lub trzy lata. Do tego czasu na pewno jeszcze o niej napiszemy. Wypatrujcie naszych newsów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. O tym,ze japonczycy potrafia nakrecic dobry horror wiemy. . . . hmmmmHAHAHAHAHA!!!! Baaardzo polecam ten trailer tego jak bardzo profesjonalnego filmu!Ot tak na poczatek dnia. . . hahahaha!OMG 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here