Znajdziemy wśród nich I Am Alive, o której nie wiemy jeszcze zbyt wiele, choć ostatnio napisaliśmy kilka słów na jej temat. Ta gra według Ubisoftu trafić ma do sklepów w pierwszym kwartale tego roku. Podejrzanie szybko prawda?

Mniej więcej w tym samym czasie powinniśmy móc zagrać w Tom Clancy's HAWX, Tom Clancy's EndWar oraz Tenchu 4. Dwie pierwsze produkcje wpadną w nasze ręce w marcu choć w przypadku EndWar chodzi oczywiście o wersję pecetową. Tenchu 4 ma zostać wydany szóstego marca, a klipem z tej gry ozdobiliśmy naszego newsa – materiał filmowy znajdziecie pod jego treścią. Ostatnim tytułem, o którym kilka słów powiedział francuski wydawca jest zapowiedziany niedawno Call of Juarez: Bound in Blood. Ta produkcja trafi na rynek w drugim kwartale tego roku.

Tymczasem rodzimy oddział Ubisoftu pochwalił się pozyskaniem brazylijskiego studia deweloperskiego Southlogic Studios. Ostatnią produkcją tego zespołu, stworzoną dla francuskiego wydawcy była Imagine: Wedding Designer na Nintendo DS. Southlogic Studios zostanie włączone w struktury Ubisoft Sao Paulo. Biznesowe posunięcie skomentowała pani Christine Burgess- Quémard dyrektor wykonawczy Ubisoftu: „ Jako najbardziej doświadczone brazylijskie studio developerskie, Southlogic dowiódł swojej umiejętności w adaptowaniu się do nowych technologii i gatunków na różnorodnych platformach. Ten zakup to dowód naszego zaangażowania w przyciąganie nowych talentów z Ameryki Południowej, a w szczególności z Brazylii, gdzie planujemy dalszy nabór fachowców”.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Może oni mają taką taktyke 🙂 szumu narobią i cisza. Szczerze mówiąc ja też śledziłem newsy o grze „Endwar” i nagle cisza (albo szukałem tam gdzie nie trzeba). Dopiero dzisiaj patrze, że w marcu wyjdzie i w sumie fajna sprawa. Co do splintera to widziałem nawet w sklepach pre-ordery na 2008 , ale w serwisach o grach cisza, miejmy nadzieje że przed burzą 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here