Konami pochwaliło się zawodnikami, z którymi udało się podpisać kontrakt na promowanie ich najnowszej, wirtualnej piłki nożnej. Są nimi wspomniany w tytule newsa Michael Owen (trochę nas dziwi wybór) oraz wschodząca gwiazda piłki kopanej Cristiano Ronaldo (ten wybór już nas nie dziwi).

Uśmiechnięte buzie tych graczy będą starały się skusić Europejczyków do kupienia najnowszej odsłony Pro Evolution Soccer. Niestety na chwilę obecną nie możemy potwierdzić, czy w polskim wydaniu gry na okładce znajdą się Krzynówek albo Rasiak. Nie wiemy również jakie niespodzianki szykuje dla nas Electronic Arts Polska w FIFA 08. Firma nie odpowiedziała na naszego maila w tej sprawie. Musimy więc zadowolić się tym, że każdy, kto trafi na targi do Lipska będzie mógł sprawdzić grywalną wersję PES 08. Pozycja ta powinna znaleźć się w sklepach na jesień tego roku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. A czemu nie Ronaldinho 😀 ? Fajnie, fajnie że Michael znalazł się na okładce ale wielu kiboli pewnie o nim zapomniało, sporo kontuzji które go trapiły. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here