Szef Sony Computer Entertainment Europe – David Reeves – zapowiada, że zakończone niedawno targi E3 były jedynie przystawką przed głównym daniem, którym dla firmy będzie wystawa w Lipsku.

Chcieliśmy aby wszystkie nasze wielkie zapowiedzi trafiły do graczy dopiero w Lipsku. To nam o wiele bardziej pasuje. Wiem, że lato było dość słabe, ale czujemy, że wciąż jesteśmy rozpędzeni. Mogę wam obiecać, że już niedługo zobaczycie bardzo efektowny pokaz fajerwerków. Pokażemy rzeczy na PS3 i PSP, których nikt jeszcze nie widział” – zapowiada Reeves.

Czujemy, że jednak wydadzą te niecałe 400 gier. A tak całkiem na serio to cieszymy się, że w końcu Europa odczuwa miłość płynącą ze strony Sony. W końcu jesteśmy najważniejszym kontynentem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Ojj sony na co czekasz . . . . . . . zanim wyjda te gry ps3 bedzie cale od pajeczyn narazie niema na czym go uzywac, kilka tytulow. . . ehhh

  2. Zeby news wypelnial nadzieją powinno byc „Sony pokaże prawdziwą moc swoich konsol w Lipcu„No ale to raczej wishful thinking. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here