Program promocji gier na Vistę, Games for Windows, powoli się rozkręca. Microsoft rozesłał zaproszenia do udziału w beta testach usługi Live, która będzie bliźniaczą wersją usługi o tej samej nazwie z konsoli Xbox 360.

W zaproszeniu Microsoft napisał:

Czy jesteś zainteresowany dołączeniem do wybranej grupy beta testerów nowej usługi, dzięki której posiadacze Windowsa połączą się z przyjaciółmi grającymi na Xboxach poprzez sieć LIVE?

Czas rejestracji jest ograniczony. Aby wziąć udział, musisz wypełnić formularz rejestracyjny.

Wybrani przez nas aplikanci zostaną powiadomieni w przeciągu najbliższych tygodni o udziale w testach. Osoby te wezmą udział w losowaniu nagród.

Jeżeli znasz kogoś zainteresowanego udziałem w testach, przekaż mu tą wiadomość.

Choć zasadniczo oddzielne, zarówno Xboxowa, jak i PC-towa sieć Live mają się ze sobą komunikować, dzięki czemu możliwe będą starcia posiadaczy konsol z właścicielami komputerów osobistych.

Aktualizacja: formularz

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Wszystko ok, oby tylko byla mozliwosc wyboru czy chcemy grac w PCtowcami czy nie. Nie ma sie co oszukiwac, w grach FPS PAD nie dogoni myszki.

  2. Jakoś M$ coraz mniej mnie interesuje a Vista jest dla mnie za wolna i za bardzo zasobożerna (nie mam 15 letniego kompa, ma ok 2 więc bez przesady) podsumowując ! NUDNA !, natomiast odkrywam świat LINUX i muszę przyznać że jest bardzo interesująca i wymaga troszku ruszenia szarych komórek zwanych orzeszkami ziemnymi :] niczym gra przygodowa gdzie rozwiązując (ucząc się) nowego polecenia, komendy zdobywasz doświadczenie i umiejętności. Polecam openSuse jest zajefajny a kolejnym moim celem jest Ubuntu nawet nie wyobrażacie sobie ile jest dostępnych dystrybucji. Zapraszam na stronę http://www.linuxtracker. org/index.php jest w c. . . bierać. . . a M$ przykro mi. . . swoje 5 min już mieli czas na zmiany czas na wolność czas na open source !! :]

  3. Już widzę te pudełka z linuxem głoszące „Zanurz się w cudownym świecie linuxa – nieskończona ilość godzin w trybie single player . Wspaniałe wielogodzinne questy takie jak : szukanie sterowników do sprzętu , instalacja oprogramowania czy konfiguracja prostej sieci domowej „A poważnie : Podoba mi się ,że MS promuje PC jako platformę do gier bo w odróżnieniu od fanów konsol mi w zupełności do gry/pracy/multimediów starcza PC .

  4. O tak, ja używam Linuxa od paru miechów i mogę ze spokojm powiedzieć, że to nie jest coś dla graczy, kŧorzy lubią grać w wiele gier. xD Zainstalowanie na Ubuntu jednej gry to wielke osiągnięcie. Ale jednak próba instalacji dowolnego porogramu, a następnie szukanie na forach dlaczego nam się nie udało przestało mnie już bawić. xD

  5. Mi się wydaje, że masz tyle racji, co polityk, który kiedyś powiedział miej więcej coś takiego: „Internet to taka przejściowa moda z zachodu” 😛

  6. Do biura lub firmy gdzie panie pija kawe i pisza listy + serfuja po necie – Linux pelna geba, nie ma lepszego rozwiazania. Do domu gracza. . niestety ale tylko Winda nam pozostaje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here