Nie wiemy czy tego typu zapowiedzi powinniśmy traktować śmiertelnie poważnie. W piątek firma Sumner Redstone ogłosiła, że sprzedaje kontrolny pakiety akcji Midway Games za jedyne sto tysięcy dolarów (0,0012 centów za akcję). Jeszcze kilka dni temu te same akcje były warte mniej więcej 30 milionów „martwych prezydentów”, ale najwyraźniej te (czy inne) problemy nie wzruszają kierownictwa Midway.

Na łamach serwisu VideoGamer.com dyrektor kreatywny firmy (Simon Woodroffe) zdradził, że tworzy ona tajemniczą produkcję, która już teraz wygląda lepiej niż Gears of War 2.

Właśnie widziałem demo nowej gry Midway, która jest w fazie produkcji. Nie mogę powiedzieć zbyt wiele na jej temat, ale zdradzę, że pracują nad nią od jakichś trzech miesięcy i już wygląda ona równie dobrze jeśli nie lepiej od Gears 2.” – mówił optymista Woodroffe na łamach VideoGamer.com.

Sama mechanika i świat, do którego przeniesie nas ta tajemnicza produkcja ma być trochę inna od tego co stworzyła ekipa z Epic Games. My po tej zapowiedzi nie możemy się już doczekać dalszych informacji na temat tego projektu. Póki co odsyłamy was do recenzji innych hitów Midway.

Recenzja – Hour of Victory

Recenzja – Blacksite: Area 51

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. „mówił optymista Woodroffe” jeżeli taki optymista to jakby mu się pokazało demo wolfenstein 3D to też by powiedział ze wygląda lepiej :p

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here