Ok, z tą zbroją i kapslami sobie żartujemy. W tej chwili nikt poza ludźmi ze studia Bethesda nie wie jeszcze jakie dodatki rozbudują Fallout 3. W pamięci mamy jednak bardzo drogą zbroję dla konia z gry The Elder Scrolls: Oblivion, którą dystrybuowano w usłudze Xbox Live. Być może więc i tym razem doczekamy się czegoś podobnego. Czas pokaże.

W tej chwili możemy tylko napisać, że gigant z Redmond potwierdził, iż pierwsze mikrododatki do Fallout 3 kupimy poprzez nową usługę Games for Windows LIVE Marketplace. Ich cena i data premiery pozostają nieznane, ale będziemy się im przyglądać i w odpowiedniej chwili napiszemy kilka słów na ich temat. Póki co zapraszamy was do naszej recenzji Fallout 3 pod którą rozkręciła się niezła dyskusja. Tekst naszego pokładowego Kota znajdziecie w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Gracze z Polski serdecznie pozdrawiają Microsoft i dziękują za nieustanny support usługi Live w naszym kraju. Dziękujemy za wsparcie, które otrzymujemy każdego dnia!PodpisaneJohn z z hrabstwa Kent. Bo takie musiałem stworzyć alter ego żeby się zarejestrować 🙂

  2. Wydam połowę swojej wypłaty aby przez kolejne 7h przemierzac skazony swiat w w super-duper plazmowej zbroi. No a drugą część wypłaty wydam na super-duper plazmowy snajperski karabin, którym będę mógł rozwalać mutantów jednym strzałem. Może dzięki temu gra będzie łatwiejsza, bo tak to praktycznie była nie do przejścia. . . Ale zaraz, zaraz. Ciekawe co oznacza to „mikro”. Może na wzór deathSpace będzie to kolor palnika czy wystrzeliwanych kapiszonów? Hmmm. . .

  3. Kochana Bethesda. Jak zwykle myśli tylko o swoich portfelach. Lepiej zajeliby się wyeliminowaniem tych sprzeczności w odnieseiniu do uniwersum Fallouta jakie w ich grze się pojawiły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here