Prestiżowy magazyn TIME w najbliższym czasie opublikuje listę 100 najbardziej wpływowych osób 2008 roku. Na razie internauci z całego świata mogą głosować na swoich ulubieńców. Wśród kandydatów do pierwszej setki znajduje się między innymi dobrze znany graczom Shigeru Miyamoto. Jak na razie oddano na niego ponad 2600 głosów co daje mu wysokie 27 miejsce. Twórca Hydraulika Mariana, Donkey Konga. Magazyn TIME docenił także jego wkład w Super Mario Galaxy. Jeśli gracze z całego świata zmobilizują siły to być może Miyamoto wskoczy o kilka oczek do góry. Trafi wtedy do ekskluzywnego grona. Na 6 pozycji jak na razie króluje Britney Spears. Tuż za nią Hillary Clinton. Papież Benedykt XVI to dopiero 87 miejsce. Równie słabo radzi sobie (praktycznie już były) prezydent Rosji Władymir Putin (57 pozycja) i Nicolas Sarkozy – prezydent takiego małego kraiku nad Loarą, który jest mniej wpływowy od psychotycznej gwiazdeczki.

Nic jednak nie przebije obecnego lidera. Na pierwszym miejscu 100 najbardziej wpływowych postaci tego roku znajduje się Rain – koreański piosenkarz i ponoć bożyszcze tłumów (czytaj: piszczących, młodych Koreanek). Już widzę drżące dłonie edytorów TIME’a jeśli te wyniki okażą się ostateczne. Poniżej możecie zobaczyć kto zyskał, a kto stracił w rankingu. Zagłosujcie też na Raina, o przepraszam oczywiście na Shigeru! Na dole znajdziecie teledysk tego…no Deszczyka(?). Ostrzegam, że prezentowane kiedyś na naszych łamach wideo z Marky Markiem to przy tym dzieło sztuki.
Głosuj na Shigeru
2008 TIME 100 – Finaliści

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Hehehehehe, japński superhero – mundur polowy a’la podróbka Solidnego Snake’a, okulary a’la nieśmiertelny porucznik Cobretti, ruchy niczym niezawodny Michael Jackson. 🙂 Faktycznie wybuchowa mieszanka dla nastoletnich koreanek. Wybaczmy im. 😀

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here