Na oficjalnej stronie firmy Nvidia pojawiła się pecetowa wersja demonstracyjna action-RPGa ze stajni Gas Powered Games. Niestety oprócz linku do archiwum, w którym znajdziemy próbkę możliwości Space Siege nie znaleźliśmy żadnych informacji dotyczących tego, co w nim znajdziemy. Musicie więc ściągnąć je na dysk, przetestować i podzielić się zdobytą wiedzą z innymi Wikingami. Przy okazji nie zapomnijcie dodać kilku słów na temat tego jak się bawiliście. Link do dema starym zwyczajem umieściliśmy pod treścią newsa. Archiwum waży 957MB. Osoby niezdecydowane odsyłamy do naszej zapowiedzi nowej produkcji Chrisa Taylora. Być może po zapoznaniu się z tekstem poczujecie potrzebę sprawdzenia tego tytułu. Zajrzyjcie też do newsa Grześka Stańczyka. Parę dni temu pisał on o wymaganiach sprzętowych tej produkcji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. W sumie to nie wiem, czy należy się czegokolwiek spowdziewać po ludziach, którzy „zasłynęli” w branży trójymiarowym klonem Diablo (niezgorszym, dodajmy), a teraz zachciało im się tej samej zabawy w klimatach SF?

  2. Ja też nie wiem, ale zwykle oceniam wynik prac twórców gier, a nie koncentruję się na tym kim są. To trochę tak, jakby o Blizzardzie przed wydaniem pierwszego Warcrafta powiedzieć, że „nie wiem czego należy się spodziewać po ludziach którzy zasłynęli w branży niezgorszą platformówką („Blackthorne”) a teraz zachciało im się zabawy w strategię w klimatach fantasy” ;P W demo grałem i imho jest nieźle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here