Posiadacze konsol Sony Playstation 2 niezwykłymi przygodami białego wilka mogą cieszyć się już od 2006 roku. Na Nintendo Wii gra pojawiła się w kwietniu (w USA), a kilka dni temu na rynku brytyjskim. Za konwersję z konsoli Sony odpowiadało studio Ready at Dawn. Twórcy God of War: Chains of Olympus wywiązali się ze swojego zadania wzorowo. Niestety, aby pojawiła się druga część bardzo lubianej przez graczy produkcji pierwszy Okami musi zarobić! Takie słowa padły z ust przedstawiciela Capcomu. Pan Christian Svensson na oficjalnym forum japońskiego giganta branży gier oświadczył wprost, że druga część przygód bogini słońca Amaterasu zawita na konsole tylko pod jednym warunkiem. Jeśli wersja na Wii przyniesie wydawcy worki zielonych banknotów. Tylko wtedy twórcy rozważą prace nad sequelem. Svensson zapytany przez forumowiczów o dotychczasowe wyniki sprzedaży dał odpowiedź wymijającą i… wkleił dość dziwaczną reklamę(?) Okami. Możecie ją obejrzeć poniżej.

W Okami wcielamy się w Amaterasu, boginię słońca, która pod postacią białego wilka ratuje Kraj Kwitnącej Wiśni przed siłami zła. Na targach E3 w 2005 roku gra została nominowana w kategorii największej innowacji. Niestety przegrała z Willem Wrightem i jego słynnym Spore.

Zapraszamy także do naszej recenzji Okami. Andrzej Gutowski testował wersję na konsolę Playstation 2.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy mają jakiś górny limit od którego zaczną się zastanawiać czy warto zrobić sequela 🙁 Zarobiliśmy tyle baniaków ALERT kręcimy dwójkę!Bez łaski bobaski 🙂 Nie dostaniecie drugiego dania jak nie zjecie Zupy. Majora Zupy of korz! 😉

  2. Już nie mają ludzi z Clover. . . przypuszczalnie jakby nawet się ukazała nie miała by tej magii. A za zmontowanie takiej reklamy to powinien zostać powieszony za jaja:P

  3. Aby powstał sequel Okami potrzeba cudu, choć jak pokazali twórcy Beyond Good & Evil na takowe warto czekać i zarazem w nie wierzyć;]. . .

  4. Ja bym chciał Shadow of The Colossus 2, Okami też była fajne miało świetną grafikę, ale nie miało tego czegoś co SotC oraz Ico.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here