Patrząc na kondycję naszych mózgów zacząłem się zastanawiać, jak w ogóle jesteśmy w stanie prowadzić serwis internetowy. Ale to nieważne. Wziąłem się ostro do roboty i już są efekty – mój mózg odmłodniał o ponad 40 lat! Hura! W tym tempie za tydzień będę miał mózg płodu, ale trudno!

Swoją drogą dziwne, że według Brain Age idealny wiek mózgu to 20 lat. Z tego co pamiętam, mając na karku równą dwudziestkę byłem całkiem głupawy, a już na pewno głupszy niż teraz. Nie rozumiem, ale zaufam dr Kawashimie, człowiekowi stojącemu za intrygującym programikiem.

Z zupełnie innej beczki, w poniedziałek idziemy na konferencję Microsoftu dotyczącą startu Xboxa 360 w kraju nad Wisłą. Ciekawe jak gigant przekona media, że konsole to jest to. Przyrzekamy zdać rzetelną relację (albo przynajmniej napisać ze trzy zdania jak się bawiliśmy). Na koniec imprezy wystąpią Reni Jusis i zespół Abradab, więc będziemy ostro trząść dyńkami. Po powrocie od razu przetestuję swój mózg i mam nadzieję zejść poniżej 30-tki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Chyba się wydało że jestem totalnym hip-hopowym laikiem 🙂 Dzięki za sprostowanie. Ale jak jest naprawdę przekonam się w poniedziałek. A nuż widelec, to ja mam rację? 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here