INFORMACJA PRASOWA

Firma MSI to wiodący producent podzespołów komputerowych, słynący między innymi z doskonałej jakości płyt głównych i kart graficznych. Z tym większą radością chcemy Was poinformować, że polski oddział MSI został sponsorem Mistrzostw Polski NFS Carbon i ufundował nagrodę w postaci karty graficznej NX8600GT-T2D256E-OC!

Oto oświadczenie Tomasza Kokowskiego z firmy MSI Polska:

„Polskie środowisko graczy cieszy się już dużą renomą i ma sporo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności. Mistrzostwa Polski NFS Carbon on-line to kolejna okazja, aby popisać się swoimi zdolnościami dla dużego grona uczestników. Dla firmy takiej jak MSI ważne jest aby w miarę naszych możliwości i zapotrzebowania wspierać tego rodzaju przedsięwzięcia. Właśnie dzięki nim środowisko graczy w Polsce ma szanse rozwijać się i zdobywać coraz większe uznanie przy różnych okazjach.

Imponująca jest też liczba uczestników turnieju – blisko 250 osób! Wydarzenie na pewno przyciągnie uwagę wielu zapalonych miłośników Carbona. Zarówno uczestnicy jak i obserwatorzy zmagań zapewne cenią sobie produkty MSI, które od lat cieszą się uznaniem graczy na całym świecie. Trzymamy kciuki za walczących o tytuł Mistrza Polski Need for Speed Carbon. Powodzenia!”

Mamy nadzieję, że informacja o nawiązaniu współpracy z kolejnym tak znaczącym sponsorem będzie dla Was dodatkową motywacją do wyścigu o tytuł mistrza Polski NFS Carbon!

Liczba zapisanych zaskoczyła zresztą nas samych – jest Was ponad 240! Z uwagi na tak dużą liczbę zapisanych zostaliśmy zmuszeni do przeprowadzenia dodatkowej fazy eliminacyjnej. Nie weźmie w niej udziału 12 najlepszych polskich kierowców, wśród nich mistrz Europy – Krzysztof „TFCchris” Sojka. Dołączą oni do rywalizacji dopiero na etapie rozgrywek grupowych, jako gracze rozstawieni. Pozostali wezmą udział w dwuetapowej fazie eliminacji, na końcu której zostanie wyłonionych 60 uczestników fazy pucharowej, którzy zostaną dolosowani do grup.

Eliminacje rozpoczną się już 13 czerwca i potrwają do końca miesiąca. Potem rozpocznie się właściwa faza rozgrywek, w której stawką będzie już awans do finału LANowego. Ten odbędzie się w studiu HeadShot Media i będzie pierwszą imprezą Need for Speed transmitowaną na żywo za pośrednictwem internetu. Wszyscy chętni będą mogli śledzić opatrzone profesjonalnym komentarzem zmagania za pośrednictwem HSTV. Wtedy też zostaną rozdane nagrody pieniężne oraz rzeczowe od naszych sponsorów – w tym firmy MSI Polska – i wyłoniony zostanie mistrz Polski NFS Carbon!

Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej, która ostatnio przeszła gruntowną modernizację. Jej adres to www.nfscup.pl i właśnie na niej będą ukazywać się najświeższe informacje dotyczące mistrzostw. Tam prezentujemy drabinkę z rozpiską meczów fazy eliminacyjnej i zamkniętą już listę 249 kierowców – uczestników mistrzostw. Polecamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Nie chcę być uznany za malkontenta, ale czy mistrzostw w grę wyścigową nie można by zorganizować na jakiejś ambitniejszej grze. NFS Carbon ma niewiele wspólnego z prawdziwymi wyścigami. Cały ten cukierkowo-tuningowo-buracki klimat jest odpychający. Nie mówie że trzeba od razu harcorowo typu Richard Burns czy rFactor. Są przecież tytuły pośrednie jak Toca, Test Drive, GTR2. Taka mała sugestia pod kątem kolejnych miszczostf 😉 – dajcie zauczestniczyć też starszym graczom, a nie tylko dzieciakom, którzy tłuką w NFS-y i FIFY.

  2. nie wiem maciejmatczak do czego to było? To że gra ci nie odpowiada to nie musisz od razu wskazywać kolejnych mistrzostw i na jaki temat mają być. . . Gra NFS Carbon bardzo nadaje sie do tego typu przedsięwzięć bo jest grywalna i wiele graczy ją posiada. Miłego dnia

  3. Co rozumiesz przez „grywalna” w zwiazku z ta gra? Wyjasnij prosze. To ze wiele graczy ja posiada to tez nie do konca jest dobry argument. W Polsce bardzo wiele osob posiada samochody Daewoo – co nie oznacza ze sa dobre – sorry jesli sie jakiemus posiadaczowi narazilem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here