Ale już niedługo posiadacze Nintento DS będą mogli wykrzesać ze swojej mobilnej konsolki jeszcze więcej, bowiem jej twórcy zapowiadają wprowadzenie dodatkowego urządzenia – profesjonalnego, gwarantującego wysoką jakość dźwięku oraz obsługującego pliki muzyczne niezależnie od liczby kbps, playera MP3.

Karta pamięci Secure DIgital (SD) o pojemności 512 megabajtów ma mieścić mniej więcej 150 piosenek, chociaż ta wartość, jak zapewne się domyślacie, zależeć będzie w dużej mierze od ich rozmiaru. Utwory wgrywamy do playera oczywiście za pomocą komputera, połączonego z handheldem za pomocą załączonych w zestawie urządzenia kabelków USB.

Co więcej Nintendo MP3 Player będzie kompatybilny nie tylko z Nintendo DS, ale także ze starszymi konsolkami tejże firmy – GameBoy'em Advance SP i GameBoy'em Micro. Projekt niewątpliwie wzbogaci możliwości DS'a, ale z drugiej strony wiąże się on z koniecznością kolejnych wydatków. Europejska premiera tuż po Mikołajkach, ósmego grudnia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ad powyższ. Wiem że nds jest tańsze, ale jak doliczyć żeby mogło dorównać PSP to trochę będzie. . . przenośna opera, odtwarzacz mp3. , a bym zapomniał o filmach w normalnej roździelczości(powrót do przyszłości, na PSP to jest to!)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here