Pod tym adresem pojawił się najnowszy numer największego polskiego e-zinu, w którym tradycyjnie masa informacji ze sfery gier, książek i filmu, a także ciekawa publicystyka i debiutujący kącik gadżeciarsko-sprzętowy.

W tym miesiącu naszym tematem numeru jest piłka nożna – zachwyceni wynikami naszej reprezentacji oraz oczarowani przez nabierające tempa rozgrywki Ligi Mistrzów, opisaliśmy dla Was najnowsze gry piłkarskie, takie jak FIFA 07, PES 6 czy też Football Manager 2007, ponadto serwujemy także inne teksty o tej tematyce.

W recenzjach nowości każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jest nowy Battlefield, jest trzeci Gothic, jest Dark Messiah, jest zaskakująco dobry Sam & Max, a także nowy Need for Speed… Żyć, nie umierać. Numer jedenasty jest także kolejnym, w którym świętujemy pierwszą rocznicę istnienia naszego zina. Z tej okazji ciąg dalszy opowiadań redaktorów skąd wzięli się w naszej ekipie, a także inne, ciekawe teksty.

Dodatkowo, jak zawsze, serwujemy Wam mnóstwo recenzji filmowych, radzimy na co wybrać się do kina w święta, a także opisujemy co nas czeka w przyszłości, jeśli chodzi o nowości kinowe. Mógłbym tak wymieniać i wymieniać, lista rzeczy, które dla Was przygotowaliśmy w tym miesiącu krótka nie jest. Tak więc po prostu zapraszamy do lektury!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Muszę przyznać że zin dobry, ale nie każdy może mieć darmową reklamę i to trochę źle wygląda, nie byłbyś troszkę zły jakbym np. był kimś z wp. i wziął reklamował zin teletubisie. BTW Nie zawsze niezgoda rujnuje, pamiętasz gramofon ? Brr jakby teraz ten zin miał taką nazwę. . .

  2. Konkurencja, a raczej nie. Playback to ZIN, Valhalla to portal, oba serwisy się przyjaźnią i starają się wzajemnie wspierać. Wystarczy spojrzeć w bannery emitowane na łamach naszego serwisu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here