Microsoft poinformował, że od wczoraj dostępna w sklepach jest Gears of War, doskonała gra akcji z perspektywą z trzeciej osoby, która otrzymuje doskonałe noty od zachodnich recenzentów. Chodząca na silniku Unreal gra autorstwa Epic Games opowiada historię dramatycznej walki ludzi z najeźdźcami rasy Locust Horde.

„Gears of War została przyjęta we wspaniały sposób” — powiedział Cliff Bleszinski, główny projektant gry „Gears of War” w firmie Epic Games. „Projektowanie tego tytułu było wspaniałym przeżyciem. Włożyliśmy w tą grę wszystkie nasze umiejętności. Będzie to fantastyczna rozgrywka. Dobrze widzieć, że ludzie są przejęci Gears of War tak samo jak my.

W Polsce w ramach akcji promocyjnej w ciągu weekendu odbędą się specjalne prezentacje tytułu w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn. Gra dostępna jest w wersji z instrukcją w języku polskim w cenie 259 złotych.

Nowa gra studia Epic zbiera doskonałe noty na zachodnich serwisach internetowych. Serwis IGN przyznał ocenę 9.4, Gamespot zaś 9.6. Czołowy polski magazyn poświęcony konsolom, NEO Plus przyznał jej 9.7.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here