Coś ostatnio stanowczo za dużo „seksu” na Valhalli. Najpierw banda zboczonych graczy kręci oburzające wideo z Call of Duty: Black Ops na którym sobie hmm.. „fikają”, a teraz to! To naprawdę, powtórzę to raz jeszcze, oburzające, że brytyjski magazyn dla panów Nuts postanowił zbałamucić przed Kinectem biedną Daisy i Porchię. Bidule pozbawione odzienia wyginają (nie)śmiało ciało ponoć grając w Dance Central. Mamy jednak watpliwości ponieważ kamera nie pokazuje ekranu – w sumie to chyba zaleta. Niestety Kinect jest ustawiony w strategicznym miejscu zasłaniającym „dół” (nie wiemy po co, bo mają czerwone majtki!) Tak,czy inaczej Microsoft chyba nie będzie zadowolony z tej wideo-sesji. W końcu do obrzydzenia wciska nam propagandowy kit przy każdej okazji, że Kinect jest „rodzinny”. Tak… kiedyś Xbox 360 to był Marcus Fenix i Masterchief. A teraz? Nawet dashboard wygląda jak z pamiętnika nastolatki. Nieważne! Grunt, że dziewczęta skaczą na golasa!

W drugim wideo mamy prawdziwy test przeprowadzony przez profesjonalistkę (zdobywczyni nagrody AVN dla najlepszej sceny grupowej!) Kirsten Price. Oczywiście pani Price robi-to przed Kinectem grupowo dokonując selekcji w jakim ubraniu (lub bez) można grać z Kinectem. Ma też dziwnych podglądaczy. Co się stanie po założeniu maski, albo okularów przeciwsłonecznych? Od razu zdradzę tajemnicę, że zobaczymy też pluszaki w akcji. No i oczywiście testującą Kirsten nago.

No, a teraz oglądajcie! Tylko pamiętajcie żeby nie próbować grac na golasa ponieważ jak pisaliśmy – Kinect Cię podglada.

No i w ogóle coś Microsoft ma problemy z Kinectem i nagością. Jak donosiły wortale plotkarskie Na rodzimej imprezie promującej urządzenie ambasadorce marki (tu śmiech) Justynie Steczkowskiej coś wypadło ze stanika podczas sesji w Kinect Adventures.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Co by nie mówić o tych filmach, to wyobraźnię na pewno pobudzają 😀 Teraz jeszcze trzeba geniusza, który na japoński xbox live wprowadzi grę do miętoszenia anime lasek za pomocą kinecta i zostanie milionerem 😛 Microsofcie zawsze w Ciebie wierzyłem =DPs. Ściągnąć mi te kwadraty z filmu!!!

  2. Jaaa. . prroszę o skasowanie tego. . . Mignął parę razy ekran i się pojawił pusty koment, mimo, że tylko odświeżałem stronę. . . Sorry. Przydała by się możliwość skasowania własnego posta powiedzmy przez 15 minut.

  3. Hahahahah Microsoft Polska jest żałosny jeśli dobrze pamiętam na premierę PL X360 były dwa Mroczki a teraz na Kinecta żenująca Jusia S ambasadorką Kinecta? Drogi MS Polska jesteście bardziej niż żenujący

  4. No to super oglądam sobie kulturalnie w łóżeczku tego newsa i wideo. Po chwili słyszę żonę: nie kupisz tego kinecta słyszysz? Nigdy!No dzięki wielkie cholera!

  5. Drugi dzień testuję Kinecta, kilka jego „umiejętności” pobocznych i grę z zestawu, czyli Adventures. W pierwszej konfrontacji po prostu się zachłysnąłem frajdą. Razem z sąsiadem przez trzy godziny skakaliśmy na pontonie, męcząc się nie mniej niż jakbyśmy zrobili solidny bieg przełajowy!Fantastyczne!I chociaż na szczegółowe recenzje jeszcze pora, to jedyną rzeczą, która mi się nie podoba to kamera. Zdjęcia wyglądają na znacznie gorsze niż te ze starych aparatów wmontowywanych w telefonach, jakość filmów też jest mierna. Mam nadzieję, że będzie to poprawiane bo inaczej to dałbym MS za to wielki minus. Xbox Live Polska – DRAMAT!!!!!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here