Ależ ten czas leci. Ponad dwa lata temu pisaliśmy, że kultowy w niektórych kręgach Warren Spector, nawiązał współpracę z Disney Interactive. Bardzo nas wtedy zaskoczyła ta informacja ponieważ nie potrafiliśmy sobie wyobrazić co takiego może on tworzyć we współpracy ze studiem. Serwis Gamasutra donosi, że być może jest to Steampunkowa Myszka Miki. Brzmi kozacko prawda?

Redaktorzy wymienionego przed chwilą serwisu twierdzą, że widzieli szkice poglądowe z nowej produkcji Spectora, której nadano nazwę kodową „Epic Mickey”. Miały one przedstawiać jedną lokację z tej produkcji – miasto zbudowane ze śmieci. Na innej grafice przedstawiciele serwisu zobaczyli desant przeprowadzony przez mechaniczne koniki morskie obdarzone twarzami siedmiu krasnoludków. Na plaży lądowały postaci ze starych kreskówek Disneya, a całość miała mieć bardzo surrealistyczny posmak.

Teraz wypada się więc zastanowić ile prawdy jest w tej informacji. My po jej przeczytaniu zaryzykowalibyśmy stwierdzenie, że Gamasutra za wcześnie zaczęła świętować i trochę się zagalopowała w opisywaniu swoich fantazji. Z drugiej strony jednak news brzmi tak zaskakująco, że może być prawdziwy. Nie, my chcemy żeby to byłą prawdziwa informacja. Steampunkowa Myszka Miki. Jesteśmy na tak (a Walt D. przewraca się w grobie).

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. nienawidzę Disneya nienawidzę mickeya Donalda przygłupa Goofiego, Bambiego i całej te hałastry. Zawsze czuję agresję jak widzę Myszkę fiki-miki. DOjej wdech. . . wydech wdech. . . . 😉

  2. Osobiście mam mocno mieszane uczucia. . . Podobnie jak Osio ja też nie trawię tego disnejowskiego, gadające zwierzyńca, ale z drugiej strony taka produkcja, jeśli zrobiona dobrze i z jajem, mogłaby być w istocie parodią tego „uniwersum”. Wtedy jak najbardziej byłbym za – już samo wyobrażenie sobie Mickey’a ze steampunkową giwerą mocno mnie bawi, a gdyby jeszcze dałoby się z niej wygarnąć Goofiemu prosto w pusty czerep to byłby totalny wypas (no i aspekt terapeutyczny dla tych, u których Walt’owe stworzonka wywołują negatywne emocje :>). Jaka jest szansa, że właśnie tak by to wyglądało? Pewnie bliska zeru, ale pomarzyć można. . . A co będzie to zobaczymy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here