Po odwiedzeniu którejkolwiek z nich (na przykład tej) naszym oczom ukaże się nowe okienko wykonane w technologii flash. Znajdziemy w nim fragmenty zakodowanej transmisji satelitarnej. Komputery wydawcy zajmują się właśnie dekodowaniem tych pięciu plików audio i wideo. Zajmie im to jednak jeszcze mniej więcej pięćdziesiąt godzin – dopiero drugiego kwietnia dowiemy się co szykuje dla nas francuska firma. Kliknijcie więc w link umieszczony na początku naszego newsa i sami spróbujcie odgadnąć jaki tytuł promuje nowa kampania reklamowa.

My dodamy tylko, że w sieci już krążą plotki na temat kolejnej części Ghost Recon i zapowiedzianego kilka miesięcy temu Tom Clancy Air Combat. Oczywiście za dwa dni zajrzymy na strony internetowe gier Ubisoftu i zobaczymy czym wydawca będzie chciał odrobić 30 milionów dolarów, które wydał na prawa do posługiwania się nazwiskiem popularnego pisarza.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Mysle, ze na 100 % nie bedzie to G. R. A. W. poniewaz wydali dwa mappacki zatytulowane mappack 1, co-op mappack1 a to oznacza, ze bedzie mappack 2 itd. Jesli zsumujemy ilosc wydanych w tych mappakach map . . . to da to jakies 16 ogromnych rozmarami map. Gralem w G. R. A. W 2 online i wiem, ze sa to przestrzene, masywne mapy. Jak dla mnie odpada G. R. A. W. Byc moze bedzie to jakis Ghost Recon, ale nie Advance Warfihgter. . . tak mi sie wydaje.

  2. Moim zdaniem to też nie będzie ghost recon chociaż by dla tego że wszystkie te filmiki są związane z samolotami, ale koniec końców nigdy nic nie wiadomo i całkiem możliwe że Ubi mile nasz czymś zaskoczy :d czekam z niecierpliwością bo jak powiedział ‚choomik’ gier Toma nigdy dość mimo iż GRAW2 nie był najlepszą produkcją ;/P. S. stronkę to zrobili wypasioną 😀 to i trzeba przyznać hehe

  3. Myślę że będzie to zupełnie coś innego, co może zaskoczyć wszystkich. W sumie kto wie czy to żart, czy nie. Mam jednak nadzieję że gra wyjdzie, Tom’a nigdy za wiele.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here