Skończyliście drugą część Wiedźmina? Jeśli tak jak ja macie za sobą tylko jedną ze ścieżek to nie spieszcie się z powrotem do uniwersum stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Dlaczego? Ponieważ 29 września zadebiutować ma hmm patch, a może raczej DLC „Wiedźmin 2.0”. Co dostaniemy w tym rozszerzeniu? Wszystkie wydane do tej pory DLC (sztuk bodajże 9), wszystkie patche wydane do tej pory, a które znacznie poprawiają rozgrywkę co przetestowaliśmy dla was tu i tu. Pojawi się też 20(!) nowych poprawek usprawniających rozgrywkę W grze pojawi się też zupełnie nowy samouczek, który płynnie wprowadzi nowicjuszy w meandry Wiedźmina 2. Nowy, „Mroczny” tryb gry w którym np. walka będzie równie trudna co w dostępnym od początku gry „Szaleńczym”, ale będzie można zapisać rozgrywkę. W trybie „Dark” pojawią się też nowe hmm… mroczne przedmioty.

W wersji 2.0 znajdziemy też tryb Arena w którym będziemy walczyć z kolejnymi falami przeciwników, a potem będziemy mogli pochwalić się wynikiem szlachtowania potworów na wymyśle Szatana – czytaj Facebooku. Z pewnością nasi znajomi będą zaciekawieni!

Poniżej macie materiał wideo prezentujący Wiedźmina 2.0 oraz zwiastun wersji na Xboksa 360 prosto z targów GamesCom 2011.

To jednak nie wszystkie wieści dotyczące Wiedźmina 2. Gra zdobyła kilka nagród EGA (European Games Award) Przygody Geralta z Rivii została doceniona w kategoriach: Najlepszy Świat Gry, Najlepsza Edycja Specjalna I Najlepszy Design.

Adam Kiciński tak skomentował wyróżnienie przez EGA: Wiedźmin 2 to gra dla dojrzałych graczy. Każdy z elementów gry zaprojektowaliśmy na najwyższym światowym poziomie, ale to kategorie Najlepszy Design i Najlepszy Świat Gry były dla nas szczególnie ważne, ponieważ są to jedne z najważniejszych elementów gier role-playing. Wygrana Wiedźmina w kategorii Najlepsza Edycja Specjalna udowodniła, że nasza polityka maksimum jakości za przystępną cenę jest słuszna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here