Zacznijmy od najważniejszego rynku, czyli Stanów Zjednoczonych. W USA już jutro zadebiutuje druga odsłona Resistance oraz Valkyria Chronicles. W siódmym niebie powinni być też fani agenta Jej Królewskiej Mości. James Bond 007: Quantum of Solace również w tym tygodniu trafi na sklepowe półki amerykańskich sklepów. Gracze dostaną także Naruto Ultimate Ninja Storm, Madagascar: Escape 2 Africa i History Channel Civil War: Secret Missions. Europejczycy w najbliższych dniach będą mogli cieszyć się Sackboyem z Little Big Planet. Zadebiutuje też Motorstorm Pacific Rift. Fani prania się po pyskach wejdą na ring z WWE Smackdown Vs Raw 2009, a po zmaganiach zaśpiewają z jelonkiem Bambi w Disney Sing It (dołączony mikrofon) oraz poszarpią wirtualne struny w Guitar Hero World Tour. Fani FPSów otrzymają Legendary. Zadebiutuje też End War.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

    • ta. . . szczególnie te najważniejsze: motorstorm i littlebigplanet 😀

      Akurat te dwa to żadna rewelacja, jak dla mnie najlepsze to Guitar Hero World Tour, Resistance i prawdopodobnie James Bond 007: Quantum of Solace jeśli chodzi o ps3

  1. Z kolei ja najchętniej spróbowałbym nowe Naruto – jedyny exclusive PS3 z tej listy, dla którego byłbym skłonny zakupić konsolę Sony.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here