Z okazji dziesiątych urodzin serii „Tales of…” Namco Bandai obwieściło, że ich kolejne dwie produkcje do końca roku zostaną wydane na konsolach Microsoftu i Nintendo (tylko Wii). Tales of Symphonia: Dawn of the New World to dalszy ciąg przygód, które przeżyliśmy jeszcze na Gamecubie. Nowością w tej pozycji będzie możliwość złapania i wytrenowania ponad dwustu przeciwników, którzy dołączą do naszej armii. Na Xboxa 360 trafi pozycja o nazwie Tales of Vesperia. Będzie to debiut serii na konsolach nowej-obecnej generacji. Obok tego newsa za kilka chwil pojawią się pierwsze fotki z gry na 360tkę.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Generalnie wyraźnie NAMCO się wypięło na PS3, od dłuższego czasu cisza o losach Eternal Sonaty i chyba od czasu RR7 nic na PS3 nie wypuścili i powiem szczerze że x0 przez nieracjonalną chęć dominacji Microsoftu na rynku japońskim jest bardziej japoński niż konsolka sony. . nie znam żadnego jrpg zrobionego na PS3

 2. Na Xboxie nie ma zbyt wielu tego typu produkcji.

  No tak, tyle że to właśnie Xbox ma najwięcej tego typu produkcji ze wszystkich konsol „next gen” 🙂

 3. @3 – nie zmienia to faktu, że jest ro jRPG na PS3 (podobnie jak White Knight Story – mam nadzieję, że nie pomyliłem tytułu). @4 – Najwięcej znaczy dużo?

 4. Zależy jak dla kogo, dla mnie liczba gier jrpg na X360 przewyższa moją moc przerobową, czytaj jest ich nawet za dużo. A w powyższym zdaniu dałeś się ponieść stereotypowi, amerykańska konsola oznacza brak lub nikłą ilość gier rodem z Japonii, a prawda jest zupełnie inna. To na PS3 właściwie nie ma gier tego typu (jest chyba tylko jeden tytuł), a jakoś jeszcze nigdzie nie widziałem żeby ktoś przy okazji zapowiedzi nowego tytułu z gatunku , napisał że na PS3 nie ma zbyt wielu tego typu produkcji.

 5. Zależy jak dla kogo, dla mnie liczba gier jrpg na X360 przewyższa moją moc przerobową, czytaj jest ich nawet za dużo.

  Może masz za małą moc przerobową 😉 Zdania nie zmieniam. Uważam, że jRPGów nie ma zbyt dużo na Xboxie.

  To na PS3 właściwie nie ma gier tego typu (jest chyba tylko jeden tytuł), a jakoś jeszcze nigdzie nie widziałem żeby ktoś przy okazji zapowiedzi nowego tytułu z gatunku , napisał że na PS3 nie ma zbyt wielu tego typu produkcji.

  Mógłbym napisać, że w przypadku PS3 w ogóle nie możemy narzekać na nadmiar dobrych gier, ale zaraz by się zlecieli krzykacze 😉 (o, chyba się zlecą).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here