Nie jestem wielkim fanem muzyki popularnej, ale przełączając kanały mojego telewizora nietrudno na stacjach muzycznych natknąć się na teledyski brytyjskiej ekipy (zespołu/grupy?) Roll Deep. Co to ma wspólnego z branżą elektronicznej rozrywki? Otóż rapujący(?) panowie z postanowili odtworzyć na żywo grę Need for Speed: Hot Pursuit i nagrali materiał wideo z tej ciekawej akcji. Wideo obejrzycie poniżej. Lamborghini w policyjnych barwach prezentuje się niesamowicie. Zadbano też o szczegóły – jest menu takie w grze i tak dalej. Tylko panowie z RD są troszkę za bardzo rozgadani. Mogliby choć na chwilkę przestać kłapać dziobami. Mimo to oglądajcie!

Ciekawe, czy to wideo powstało po sesji z demem gry? Electronic Arts z dumą poinformowało media, że wersję demonstracyjną NFS:HP pobrano już 2 miliony razy z usług Playstation Network i Xbox Live. Sam też ściągnąłem demko i muszę przyznać, że bawiłem się doskonale. Niestety, choć gra pojawi się na PC, to posiadacze blaszaków musieli obejść się smakiem. EA, mówiąc oględnie stwierdziło, że wersja dema na komputery zajęłaby studiu Criterion zbyt wiele czasu więc odpuszczono sobie jego wydanie. Odzierając to z marketingowego bełkotu – demo wydano tylko na tych platformach… które zapewnią grze dobrą sprzedaż. Na PC szkoda pieniędzy i wysiłku. Trochę to smutne. Pecet przez lata był bastionem wersji demo. A tu taka niemiła niespodzianka.

Need for Speed: Hot Pursuit zadebiutuje na sklepowych półkach już 19 listopada. A w tytuł ten będziemy mogli zagrać na konsolach Xbox 360, Playstation 3, Nintendo Wii, a także komputerach PC

A teraz oglądajcie. Czy chłopaki z RD dopadną policyjnym Lambo kierowcę wyścigowego Bena Collina (Stig z Top Gear) umykającego w Porsche?

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

  1. Współczesny, że tak powiem mainstreamowy angielski tak właśnie brzmi. Powodzenia w dogadaniu się z wyspiarzem za pomocą akademickiego/książkowego języka. Zwłaszcza jak zlądujesz gdzieś w Yorkshire.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here