Plotki na ten temat pojawiły się w sieci po umieszczeniu na stronie twórców Overlorda, ogłoszenia mówiącego o poszukiwaniu osoby na stanowisko, na którym jest się odpowiedzialnym za przenoszenie kodu z Xboxa 360/peceta na Playstation 3.

Serwis Eurogamer zaciekawiony tym wpisem wysłał odpowiedniego emaila do centrali Codemasters. Firma odpowiedziała krótko: „Nie przenosimy Overlord na Playstation 3”. Co to oznacza? W sumie nic. Nie raz już firmy zaprzeczały takim informacjom tylko po to, by za jakiś czas zrobić graczom niespodziankę. Być może jednak Triumph Studios pracują już nad nową grą? Kiedy tylko dowiemy się czegoś na ten temat napiszemy o tym na Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. No i nie mają czego żałować. Pograłem, wynudziłem się jak diabli, wyziewałem na śmierć i zupełnie, ale to zupełnie nie rozbawiły mnie wysilone żarty.

  2. A moim zdaniem gra jest poprostu świetna. Fantastyczny design bajkowego świata, super gameplay, niezły humor, sporo kombinowania, i przede wszystkim świeżość pomysłu. Gram już dosyć długo i gra wcale się nie nudzi – przyjemna i miła rozrywka, jakby żywcem zaczerpniętna z kultowego MediEvil.

  3. Ojej, funboy’e ps3 nie czekali na tę grę, nie ma co się dziwić, już zaczynają się przyzwyczajać, że na ich zabaweczkę nic ciekawego nie wychodzi :]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here