Jak mówią twórcy tej pozycji, nie będzie to zwykły port a pełnoprawna Viva Piñata mieszcząca się w kieszeni. Na przenośną konsolę Nintendo przeniesiono wszystkie kreatury znane z urządzenia Microsoftu a nawet dołożono kilka nowych. W pozycji tej znajdziemy również nowe tryby gry takie jak chociażby Sandbox, w którym nauczymy się „obsługiwać” Piñaty. W grze pojawią się również grywalne epizody, inspirowane animacją pokazywaną w telewizji.

Grą sterować będziemy za pomocą rysika a dzięki bezprzewodowemu połączeniu dwóch DSów będziemy mogli wymieniać się swoimi Piñatami ze znajomymi. Jeśli jeszcze komuś mało jest nowości to prędko nadmienimy, że w pozycji tej znajdą się również nowe narzędzia i czynności, które możemy nimi wykonywać. Większą objętość będzie miał pamiętnik i encyklopedia.

Czy to wystarczająca zachęta do kupienia tego tytułu. W sumie ciężko nam teraz odpowiedzieć. Coś nam się jednak wydaje, że na konsoli Nintendo gra sprzeda się o wiele lepiej niż na komputerach osobistych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Fajny pomysł ale z wersja na xbox360 mogę już stwierdzić ze nie bedzie szans. Jedynie co moze uratowac DS to przyjemność z grania i ekran dotykowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here