Tytuł ten dołączy do szalenie popularnego grona strzelanek widzianych z perspektywy pierwszej osoby. Gra pojawi się na Xboxie 360, Playstation 3 oraz komputerach osobistych. Jej premierę wstępnie wyznaczono na przełom lat 2008-2009. Jej autorzy zapowiadają, że cała produkcja będzie napędzana silnikiem 3D, który sprosta wymaganiom „nowej generacji sprzętu”.

W THEY duże znaczenie będzie odgrywała fizyka oraz otoczenie, które możemy niszczyć za pomocją wyjątkowych broni, które sprawią, że na nowo zakochamy się w plującym ogniem sprzęcie. Oczywiście przeciwnicy będą bardzo mądrzy i różnorodni a postaci pierwszoplanowe na dłużej zostaną nam w pamięci ponieważ z łatwością będziemy się z nimi identyfikowali. Wszystko to podlane zostanie fabułą utrzymaną w klimatach science-fiction.

THEY zaoferuje zarówno przygodę dla samotnego wojownika jak i kilka trybów wieloosobowych. Zaraz obok tego newsa powinniście widzieć galerię z jednym screenshotem i jednym szkicem poglądowym z gry.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Czy mi się wydaje, czy ostatnio co FPS słychać tylko:wszędzie będzie dobra fizyka, wszystko będzie można rozwalić, przeciwnicy będą mądrzy oraz będzie klimat s-f/z-horrorów/wojenny. . .

  2. 2008 – 2009 . . . A cos na teraz moze jest ? Nie ? . . . Szkoda. Bycie graczem zaczyna sie sprowadzac do lykania materialow promo / a potem udawania ze to co dostalismy sprostalo oczekiwaniom/hypeowi. Silnik sprosta wymaganiom nowej generacji sprzetu – to jest mowione przed pojawieniem sie gry. Gra sie pojawia – i zaczyna sie zabawa w druga strone. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here