Na konsolowe wydanie znakomitego World in Conflict czekamy już grubo ponad rok. Najpierw stanęło ono pod znakiem zapytania, gdy Activision Blizzard zrezygnowało z tej marki i zakończyło współpracę z twórcami pecetowego WiC, Massive Entertainment. W listopadzie jednak studio to stało się własnością francuskiego UbiSoftu i pośród konsolowców ponownie pojawiła się nadzieja na zagranie w jednego z lepszych RTS-ów ostatnich lat. Niestety póki co, wciąż nic z tego.

Jeszcze w tym miesiącu na komputery osobiste zawita dodatek do wyżej wymienionej gry, zatytułowany Soviet Assault. W związku z tym spodziewano się, iż w podobnym okresie należy spodziewać się portów World in Conflict na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. UbiSoft jednak stanowczo zaprzeczył tym podejrzeniom: Wydanie konsolowej wersji World in Conflict na chwilę obecną nie jest w planach.

Soviet Assault wzbogaci podstawową wersję gry przede wszystkim o nową kampanię do rozegrania stroną radziecką. Ponadto, dodatek do World in Conflict ma zawierać kilka istotnych usprawnień trybu gry wieloosobowej.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Jeżeli dobrze zrozumiałem to ten dodatek będzie mieć 6 misji. Czyli idealnie na jedną sobotę ;/ Mimo to czekam niecierpliwie i niedawno zabrałem się za podstawkę już 3 raz. ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here