Resistance 2, Killzone 2 i Little Big Planet te trzy tytuły elektryzują posiadaczy konsoli Sony . Zobaczymy je tylko na Playstation 3 i pojawią się mniej więcej w tym samym, jesiennym okresie. Do tego grona należałoby dodać jeszcze jeden tytuł. Miłośnicy krain fantasy i japońskich cRPG powinni zwrócić uwagę na grę White Knight Chronicles (lub Story jak kto woli) ze studia Level 5. W grze wcielamy się w Lenarda, młodego chłopaka, który dzięki tajemniczemu artefaktowi potrafi transformować się w 7 metrową postać legendarnego Białego Rycerza. O samej historii zawartej w grze wiadomo niewiele. Twórcy zazdrośnie strzegą swoich tajemnic. Ale po Level 5, firmie, która stworzyła między innymi Dragon Quest VIII, Rogue Galaxy i Dark Cloud możemy spodziewać się rozbudowanego wątku fabularnego.

White Knight Chronicles ma pojawić się na sklepowych półkach pod koniec tego roku. Fani gier RPG posiadający Playstation 3 powinni już rozbijać świnkę skarbonkę!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Line-up PS3 na ten rok ma bardzo dobry. I co do tego nie mozna sie sprzeczac, ale posiadacze musza czekac poltora roku na dobre gry. . . to zapawa o zdrade graczy.

  2. Tylko czemu te japońskie RPGi na konsole Sony są takie dziwnie bajkowe. No wiecie – duże oczka, design jak w japońskich animowanych serialach. No szkoda gadać. Chyba tylko Final Fantasy się wyłamie z tego śmiesznego kanonu. Jeśli nie to trudno. Jeśli takie tytuły jak WNS to te nadchodzące świetne gry RPG od wewnętrznych studiów Sony to cieszę się, że nie mam PS3.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here