Sony zaprezentowało swój pierwszy przezroczysty telewizor, do którego można podłączyć przezroczyste kolumny. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny. Telewizor jest swego rodzaju szklanym ekranem, na który należy skierować projektor. Tak zmontowany zestaw pozwoli ci oglądać filmy „unoszące się” nad ziemią.

Zestaw budzi sporo zainteresowania, ale trudno stwierdzić czy dotrze do masowego odbiorcy. Co jeżeli zgubi się pilot? Jak wtedy znaleźć telewizor? A co, jeżeli ktoś zapomni, że kupił już sobie takie urządzenie i kupi drugie? A potem trzecie. Więcej problemów niż pożytku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAmerykańska Armia atakuje
Następny artykułGięcie blachy

25 KOMENTARZE

  1. Czy to jest ta sama technologia ktora wykorzystano w studiu TVP w czasie MŚ 2006 ??Tam tez mieli taka wielka, zawieszona w powietrzu, tafle szkla „w ktorej” pojawial sie obraz

  2. fajne i nie wiem co to za przesadzania z tą niewidzialnością. ekran jest szkany, więc są na nim odblaski. Niewidzialny to też złe określenie, po prostu przezroczysty lub szklany i tyle.

  3. W telewizorach to może być bardzo fajna sprawa :)Ale na masową produkcję pewnie trzeba będzie czekać pare lat o ile będzie zapotrzebowanie na takie coś, a nie tylko chwilowa moda.

  4. To wcale nie jest najgłupszy patent. Inna firma, której nazwy nie wymienie, chce wprowadzić,uwaga, niemożność zmiany kanału podczas bloku reklamowego. Ludzie chyba na głowy pospadali ;P

  5. e tam, niby fajny bajer, ale na poczatku będzie cenowo nieosiągalny:/ i tyle:) Ale to dobrze, bo jak wypuszcza coś nowego to te stare będzie tańsze:P Hehehheh:D

  6. postęp w dobrą strone idzie. to się przyjmie, tylko pewnie będzie lepsze, tańsze, jeszcze bardziej „niewidzialne”. pomysł gicior !

  7. thebigg>> ok. . nie ma ekranu, obraz z rzutnika pada na tafle szkła zaprawioną pewnie jakimiś domieszkami żeby lepiej był widoczny. . . tak imho oczywiście. . .

  8. Eeee. . taaammm. . . . oszukane z tyłu jest rzutnik a ja myślałem że szkło w jakiś sposób (kosmiczny) nadaje obraz. Ciekawe w jaki sposób zatrzymali obraz rzycany przez rzytnik na przeźroczystym szkle?? WOW!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here