Ninja Gaiden Sigma, bo tak według najnowszego numeru Famitsu brzmi tytuł gry, będzie czymś więcej niż zwykłą konwersją na nową konsolę SONY. Team Ninja zapowiedział, że poprawie ulegnie przede wszystkim grafika. Tyczy się to zarówno efektów specjalnych, jak wykonania postaci i otoczenia i jakości tekstur. Pewne elementy gry zostaną zmienione, jak niektóre przerywniki filmowe, które tym razem, w odróznieniu od wersji na Xboxa, zostaną w całości wyrenderowane na silniku gry.

Oczywiście Team Ninja nie zamierza poprzestać na zmianach w grafice. Ryu Hayabusa, główny bohater gry, dostanie najprawdopodobniej zestaw nowych ciosów, broni oraz czynności co powinno delikatnie odświeżyc dwuletnią już grę.

Ostatnią zmianą ma być dodanie nowej grywalnej postaci: Racheal. Kierujac jej ruchami, gracze poznają historię przedstawioną w grze właśnie z jej perspektywy. Wygląda więc na to, że Ninja Gaiden Sigma będzie czymś więcej niż kolejną próbą zarobienia pieniędzy na świetnej grze.

Tytuł jest skończony w zaledwie 25%, zatem nowych informacji można się spodziewać nieprędko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. takie informacje o grach raczej nie wzbudzą w fanach większych emocji. . sam jestem tego przykladem. . . jestem fanem ps3 ale ileż można czekać? zwłaszcza jeszcze jak przesuwają europejską premierę? a microsoft zaczyna kampanię która z pewnością przyciągnie wielu graczy. . . sam się nad tym zastanawiam. . . lepiej jakby wypuścili konsole jak najszybciej gry sie zrobi, a niewielu ludzi przekona się do zakupu kolejnej konsoli. .

  2. He he he kolejna gra w zapowiedziach, a PS3 jak nie ma tak nie ma. Sadyści :):) to tak jak by być bardzo głodnym i patrzeć na sklepową półkę przez szybę uginającą się od świeżego pieczywa i wszelkiej maści wędlin i serów a przy sobie puste kieszenie, nawet złamanego grosza :):):). Hlip, hlip aż się zrobiłem głodny :] idę zrobić sobie kanapkę :):):):):)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here