Stephen Lampinen z Microsoft Europe udzielił krótkiego wywiadu magazynowi PSX Extreme, w którym uchylił Rabka tajemnicy odnośnie planów firmy na najbliższe miesiące. Zapewnił m.in., że polska premiera będzie miała bardzo lokalny charakter.

„Przeprowadziliśmy wiele rozmów z szefostwem Empików i Media Marktów” – powiedział Lampinen magazynowi. Dodał, że zarówno reklamy, jak i akcje promocyjne w centrach handlowych będą dostosowane do polskiego rynku.

Wiadomo również, że jedne z pierwszych gier, które ukażą się w zlokalizowanej wersji niedługo po premierze to m.in. wyczekiwany Viva Pinata, Forza Motorsport 2 i Crackdown. Firma zaczyna również przygotowania do wydania zlokalizowanej wersji Halo 3, na którego premierę trzeba będzie jednak poczekać jeszcze ładnych kilka miesięcy.

Nie wiadomo również, jak wygląda kwestia usługi Xbox Live. Lampinen twierdzi, że nie rozpoczęły się jeszcze prace na lokalizacją. Microsoft musi również zawrzeć szereg umów z lokalnymi dostawcami usług internetowych, choć wszystkie te działania według Lampinena mają nastąpić „niedługo”.

Wywiad ukazał się w najnowszym, październikowym numerze PSX Extreme.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułChaos nadciąga!
Następny artykułNinja na PS3

9 KOMENTARZE

  1. teraz będą same takie ruchy aby PS3 miało jak najmniejsze pole do popisu. . . chyba będę musał iść do roboty jeszcze żęby dorobić na xpudełko : )

  2. tak ostatnio słucham i czytam i słucham i czytam tyle dobrych rzeczy o x360, że chyba jednak jeszcze troche pooszczędzam i do sobie kupię – bo wii wydaję się takie jakieś słabsze. . .

  3. JUUUPIIII !!! Huuuurrrraaa :):) Polska lokalizacja Halo3. Oj chyba dareczek rozbije świnkę skarbonkę [a szkoda taka różowa, ładna i ciągle się uśmiecha, nie nie zrobie tego 🙁 poproszę rzeźnika z masarni o pomoc:), on ma wprawe w uboju :)]. Na peceta szkoda mi już kasiorki bo ja ciągle inwestuje a gry i tak mi słabo chodzą na full detalach:(. A co to za przyjemność grać na medium czy low po to się twórcy napicili by grafika była ładna to i ja chcę to w 100% wykorzystać. Pozdrawiam

  4. Poza Forzą to reszta gier chyba nie będzie jakimiś wymiataczamia – Halo 3 podobno nie zwali z nóg, bo ile można męczyć ten sam temat. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here