Fabuła nowego Call of Duty może toczyć się w Wietnamie. Spekuluje się o tym od pewnego czasu, wciąż jednak zabrakło konkretnych potwierdzeń, poza wieścią, iż kolejny CoD faktycznie powstaje. Ciekawa jest zaś postawa wydawcy wobec nadchodzącego tytułu. Jak powiedział Mike Griffith z Activision, „nie jest planowane powtórzenie sukcesu tytułu z ubiegłego roku” (mowa o Modern Warfare 2). Jako powody wymienia się chociażby cięższą konkurencję w okolicach tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. My zaś liczymy na coś łagodniej reklamowanego, ale wartego swej ceny. Tak by zwróciło się i nam, i wydawcy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Bardzo mi się CoD MW2 podobał , najbardziej z całej serii. Co do Wietnamu nie wiem jak innym ale mi się to zwyczajnie przejadło 🙂 wiele było serii z Wietnamem (Vietcong,Man of Valor) i żadna nie przypadła do gustu , nie przejdę obok CoD obojętnie ale nastawienie jest sceptyczne :(Był Call of Duty w przeszłości , teraźniejszości i niedalekiej przyszłości , a gdyby tak zaszaleć i zrobić w dalekiej przyszłości konflikt , oczywiście w miare realnie bez żadnych ufoludków itp. . . na Ziemi np o deficytowe surowce , albo o coś innego 🙂 pole do popisu duże. Jednak zobaczymy ,może kolejny CoD będzie hitem. Eh ale gdy sami twórcy podchodzą sceptycznie do swojego dzieła , to jak my mamy podchodzić :)?

  2. Jesli nie dadza dedykowanych serwerow na PC to chyba ani jednej kopii tej gry nie sprzedadza na tej platformie. Jesli nie wypuszcza bety w celu wylapania jak najwiekszej liczby bledow (od ktorych az roi sie w MW2 do tej pory) to ludzie nie beda jej tak chetnie kupowac zaraz po premierze z obawy przed „niegrywalna gra”. No i jesli po prostu nie beda sciemniac jaka to ich gra jest niesamowita to moze byc nawet lepiej niz MW2.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here